Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Виграйте до 10 000₴ в акції "Козирна карта" від PokerMatch

"Козирна карта" від PokerMatch

Український покер-рум PokerMatch без зупинки проводить великі турнірні серії, а також привертає до себе гравців вигідними акціями.

Цього разу команда покер-руму приготувала акцію для гравців кеш-столів Холдему, Омахи і Китайського покеру під назвою "Козирна карта".

В рамках цієї акції з 9 по 22 листопада, грайте за кеш-столами OFC, і швидкими столами Омахи і Холдему на лімітах починаючи з 0,25₴/0,5₴, награвати 100₴ рейку і отримаєте грошовий бонус до 10 000₴.

Читати також: На PokerMatch стартував Кубок України з онлайн-покеру

Щоразу, коли ви будете награвати по 100₴ рейку, ви будете отримувати 9 призових закритих карт на вибір. Під кожною з карт ховається грошовий приз. Ви можете отримати від 5₴ до 10 000₴.

Ймовірності випадання призових мають наступний вигляд:

ПризовіЙмовірності
575%
1015%
257%
1002,5%
5000,49%
10 0000,01%

Зверніть увагу, щоб взяти участь в акції, необхідно активувати її у вкладці "Акції". Коли ви виберете карту, грошовий приз одразу ж нарахують на ваш ігровий рахунок. Відігравати цей бонус вам не потрібно.

Отримувати призові карти ви можете необмежену кількість разів. Тобто, якщо ви виконали умови акції більше одного разу, то отримаєте ту кількість призових карт, яка відповідає награному рейку.
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.