Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Вигравайте до 10 000$ в акції «Cash Blast» на 888poker


Один з топових покер-румів 888poker активно працює над залученням якомога більшої кількості гравців.

Наприклад, в середині травня на вісімках була анонсована серія XL Inferno, із загальною гарантією в 1 500 000$.

Окрім даної серії, з 25 червня до 22 липня  на 888poker проходить акція «Cash Blast», в рамках якої, за перемоги в турнірах Blast ви зможете виграти грошовий приз на суму до 10 000$.

Читати також: 500 000$ в акції "Galaxy of Freerolls" на 888poker

Для того, щоб виграти грошовий приз, досить перемогти в 5 турнірах Blast з бай-іном від 1$ і тоді ви отримаєте скретч-карту.

За допомогою цих скретч-карт ви отримаєте грошовий приз до 10 000$, суму якого ви зможете дізнатися, стерши захисний шар акційною карти.

Розмір грошового призу буде визначений випадковим чином.

За добу ви зможете виграти до 2-х скретч карт. Термін дії кожної окремої карти складає 24 години. Дана акція дійсна лише для тих гравців, які внесли депозит.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.