Віктор Блом став ранер-апом турніру хайролерів на Poker Masters PLO

Віктор Блом

Легендарний покер-про Віктор "isildur1" Блом останнім часом показує вражаючі результати в дорогих турнірах на PartyPoker. Під час серії Super High Roller Bowl він виграв три турніри за шість днів.

Очевидно, що шведський покерист вирішив не зупинятися на досягнутих результатах і оформив черговий занос в дорогому турнірі. На цей раз це сталося на серії Poker Masters PLO в турнірі вартістю 5 200$ при гарантії 250 000$.

Івент Poker Masters #02 серії Poker Masters PLO зібрав 81 вхід. Така кількість учасників в цьому івент допомогло перебити гарантію майже в два рази і сформувати призовий фонд у розмірі 405 000$.

Poker Masters #02 PLO на PartyPoker

Читати також: Віктор "Isildur1" Блом переміг в турнірі хайролерів на PartyPoker

Переможцем турніру став угорський покерист Андрас Немет з призовими 126 680$. Більше місяця тому цей покерист став ранер-апом івенту Poker Masters #08 з бай-іном 10 300$ і гарантією 500 000$ і заробив 182 000$.

Друге місце зайняв Віктор "Isildur1" Блом, якому вдалося отримати виплату в 78 970$. Сьоме місце з призовими 13 160$ ​​зайняв чемпіон Мейн Івенту High Roller Club, американський покерист Айзек Хекстон.

Аналогічну виплату за дев'яте місце отримав ранер-ап турніру High Roller Club The Big Game, покерист з Угорщини Лазло Буітас.

До призових вдалося дістатися лише дванадцяти покеристам. Мінімальна виплата в цьому івент склала 11 090$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.