Віктор "Limitless" Малиновський проти Стефана "Stefan11222" Буракова


Останнім часом серед відомих покеристів відбувається безліч "заруб" у вигляді хедз-ап челенджів на різних умовах.

Днями покерна спільнота активно почала обговорювати назрілий скандал між двома хайролерами: Віктором "Limitless" Малиновським і Стефаном "Stefan11222" Буракова.

Ідея битиметься в Челлендж виникла після їхнього конфлікту на одному з російськомовних покерних форумів. Стефан назвав Віктора фішем після того, як побачив його статистику в SmartHand, де його профіт склав 0,4 ВБ/100.

Читати також: Віктор Малиновський зіграє хедз-ап з американцем на 3 000 000$

За словами Буракова "топові регуляри не катають з показниками EV bb/100 в -1,4". Стефан додав, що хоч він і сам відносно недавно катає високі ліміти, однак вважає Малиновського "ще більшим фішем ніж про сам".

Виклик від Малиновського і відповідь Буракова

Відповідь Віктора не змусив себе довго чекати. У своєму останньому інтерв'ю він порівняв Буракова з Федором Хольцом викликав Стефана на хедз-ап поєдинок.

Деякий час Малиновський провокував Буракова, закидаючи в його сторону образливі фразочки, поки "Stefan11222" все ж не погодився на челлендж з ним, однак на певних умовах:

  • Гра на лімітах 50$/100$ на PokerStars з кроссбуком x2 в біткоїнах;
  • Дистанція для відігравання в 30 000 рук з капом в 1 000 000$;
  • Немає чітких рамок по часу, єдина умова – закінчити челендж до літа;
  • Той, хто програв напише в блозі Стефана, що він фіш і попросить вибачення.
  • Можливість реваншу;
  • Можливість перезавантаження таймбанку двічі за одну сесію.

Також за умовами челенджу Віктор Малиновський не платить гандикап, однак ставить собі на час челенджу на аватарку картинку з фільму "Револьвер" Гая Річі:


Довго гравці не чекали та майже одразу з моменту узгодження всіх умов бою відразу ж почали поєдинок.

Гарний початок для Стефана

Через кілька днів з моменту початку даного челенджу покеристи встигли відіграти дві сесії і відіграти близько 6% від усієї дистанції.

За підсумками двох зіграних сесій Стефан лідирує на 68 630$. Він успішно відіграв дві ковзанки в плюс: першу на +45 660$ і другу на +22 860$.

Всього гравці відіграли 1 786 роздач з 30 000 запланованих, а середній вінрейт Буракова склав 38 ВБ/100. Поки що для Стефана все йде добре, проте він швидко може втратити свою перевагу, тому говорити про фаворита цих перегонів поки ще дуже рано.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.