Віктор Малиновський готовий битися з будь-яким гравцем в хедз-апі

Віктор Малиновський готовий битися з будь-яким гравцем в хедз-апі

У цьому році Віктор Малиновський є постійним учасником дорогих кеш-ігор. В одній з ігрових сесій Малиновський поставив свій особистий рекорд: виграв 842 000$ за одну роздачу в покер-румі GGпокерок.

Після таких виграшів зрозуміло, що у Малиновського апетити досить великі. У липні Гальфонд озвучив Віктора як одного з учасників ігор хайролерів Legends Showdown, але коли ігри стартували – Малиновського в учасниках не виявилося. Сам покерист пояснив це тим, що в цій лізі граються недостатньо дорогі ліміти.

У серпні білоруський покерист став гостем подкасту Джо Інграма і повідомив, що готовий кинути виклик будь-якому гравцеві в світі і зіграти з ним хедз-ап на високих лімітах. Щоб підкреслити впевненість в своїх силах покерист заявив, що готовий зіграти нетверезим і випити перед початком гри пляшку вина.

Читати також: Віктор Малиновський виграв івент High Roller Club на PartyPoker

Одним з тих, кому був кинутий виклик від Малиновського, став Федір Хольц. Поки що від німецького хайролера відповіді не послідувало, але якщо це протистояння відбудеться, то воно обіцяє бути дуже цікавим.

Залишається незрозумілою тільки одна деталь: пропозиція зіграти в нетверезому стані від Малиновського. Невже покер-про настільки хороший, що зможе обіграти будь-кого, при цьому перебуваючи в стані сп'яніння?

Відповідь на це питання дати складно. Проте, якщо Малиновський знайде собі суперника, то ми побачимо дуель п'яного покериста і нетверезого і дізнаємося, хто в ній переможе.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.