Вільям Кассуф купив машину з виграшу Irish Poker Masters

Вільям Кассуф 2021

У минулому році Вільям Кассуф відібрався в Irish Poker Masters за допомогою сателіту за 109 євро. У самому турнірі Кассуф зайняв перше місце і отримав виграш 215 000 євро. В хедз-апі йому вдалося обіграти португальця Мануеля Руйву.

Якщо ви ставите питання куди витратив гроші покерист, то відповідь є в Твіттері Кассуфа. Днями Вільям повідомив про те, що витратив свій виграш на новенький автомобіль:

Твіттер Кассуфа

Переклад: Тільки що я купив McLaren 570 GT за половину свого виграшу на Irish Masters. Також придбав номерні знаки зі своїми ініціалами "Will KSF". Просто пам'ятайте: думайте глобально, мрійте глобально і втілюйте свою мрію!

Тепер Вільям буде гарцювати по дорогах Великобританії на зеленому Макларені. Даний транспортний засіб розганяється до 100 км/год всього за три секунди, так що на турніри покерист тепер точно не буде спізнюватися.

Цікавим є той факт, що по суті гравець придбав цей автомобіль всього за 109$, так як відібрався в турнір з сателіту. Вільям на своєму прикладі довів, що все можливо, потрібно просто йти до своєї мети.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.