Визначилися учасники фіналу Legends Showdown на RIO Poker

Фінал Legends Showdown

Ліга хайролерів з назвою Legends Showdown підходить до свого завершення. Кілька тижнів проводилися хедз-ап матчі між покерними професіоналами. Все починалося з групової стадії, а завершується логічно фіналом.

Одним з фаворитів на перемогу справедливо вважався Федір Хольц, який набрав останнім часом відмінний хід. Підтвердженням цьому є велика кількість виграних призових за останні два місяці і, звичайно ж, золотий браслет WSOP 2020.

З групи Федору вийти вдалося, але потрапити в фінал не вийшло. У півфіналі його зупинив фінський регуляр Паулі Айрас, який помстився своєму ж кривдникові. Якщо в груповій стадії Хольц в пух і прах розніс Айраса, то в півфіналі все змінилося.

Читати також: Ченс Корнут: «Домовилися з Гальфондом почати хедз-ап батл 16 вересня»

Спортсмени зіграли дві сесії з блайндами 50/100 євро і за цей період Хольц пішов в мінус 90 000 євро. Проте весь турнір виявився плюсовим задумом для Хольца, так як його профіт склав 9 000 євро.

Другим фіналістом став американець Кевін Рабічев. У півфіналі проти Борна Лі Кевіну помітно щастило на кулера. Чого варта тільки роздача, в якій флешом він переміг сет Лі. Таким чином, Рабічев обіграв Лі і вийшов у фінал.

Фіналісти Рабічев і Айрас вже встигли зіграти перший поєдинок. За перші 500 зіграних роздач в лідери вийшов Рабічев, який показав +46 000 євро. Сьогодні буде продовження і фіналісти зіграють ще 750 роздач.

Фінал Legends Showdown

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.