Визначився чемпіон Мейн Івенту EAPT Online

Олександр Волков 2020

У фінальний день Головної Події EAPT Online можна було пройти через відбір в одному з чотирьох стартових днів. Всього МЕ зібрав 411 входів за 330$, що дозволило призовому фонду досягти позначки 123 000$.

У фінал потрапили лише 94 учасника з яких 72 потрапили до зони ITM. Баббл-боєм не пощастило стати гравцеві Патріку Махоні, а мінімальна виплата 554$ дісталася німцеві Леонарду Оліверу.

Для визначення фінального столу учасникам підсумкового дня знадобилося більше п'яти годин. Цього разу фінальний стіл вийшов досить інтернаціональним, на відміну від інших івентів на EAPT, де домінували російськомовні гравці.

Двома найвідомішими гравцями за фіналкою були чемпіон EPT Sochi 2018 Арсеній Кармацький і призер багатьох турнірів Павло Плешув. Саме вони потрапили в топ-4 Мейн Івент EAPT Online.

Читати також: Айзек Хекстон переміг в Мейн івент High Roller Club

Арсеній завершив гру на четвертому місці і отримав за це виплату 7 706$. Павло Плешув дістався до хедз-апу, але там йому не вистачило одного кроку для перемоги. У фінальному хедз-апі його обіграв росіянин Олександр Волков.

За перше місце Волков забрав виплату 22 000$, яка стала найбільшою в його покерній кар'єрі. Попереднім бест кешем Олександра було друге місце на Сочинському турнірі три роки тому, за яке він отримав 13 000$.

Результати Мейн Івенту EAPT Online

Мейн Івент EAPT Online

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.