Визначився чемпіон WPT Gardens Poker

WPT Gardens Poker

13 січня 2020 року шестеро фіналістів World Poker Tour Gardens Poker Championship готові були зіграти фінальний стіл. Але через епідемію коронавірусу фіналку відклали на невизначений термін. Через 422 дні шестеро гравців все-таки дограли цей турнір.

У Лас-Вегасі поступово відновлюється живий покер і шестеро гравців, включаючи Ченса Корнута, були запрошені в студію PokerGo для того, щоб дограти фінальний стіл. Через годину після початку гри кількість учасників скоротилася з шести гравців до п'яти.

Основним нокаутером цього вечора став Туан Фан. Спершу він вибив Кінг Ліу на шостому місці, а потім відправив Стратона Вільгельма відпочивати на п'ятому місці.

Найвідомішим покеристом серед учасників фінального столу був Ченс Корнут. Ченс показував непогану гру, але зумів зайняти лише четверте місце, за що отримав 195 000$.

Читати також: Джастін Бономо став раннер-апом Super High Roller WPT

Через 12 роздач Метью Гонсалез з кишеньковими десятками вибив з гри Джонатана Коена з кишеньковими дев'ятками. Результатом Коена стало третє місце і виграш 263 000$.

В той момент коли почався хедз-ап, Гонсалвес мав перевагу п'ять до одного. Туан Фан часто відмовлявся розігрувати великі банки з Гонсалвесом, і через три години гри один на один Фан вийшов вперед по стеку. Однак це виявилося марним, оскільки Гонсалвес швидко повернув лідерство і остаточно добив Фана.

Метью Гонсалез забрав приз за перше місце в розмірі 554 500$ і вписав своє ім'я в Кубок чемпіонів WPT.

«Мій суперник по хедз-апу показав відмінну гру. Я дуже втомився і в якийсь момент втратив свою перевагу. Але я зумів перемогти і тепер у мене титулів WPT більше, ніж у Філа Хельмута», - зазначив Гонсалвес.

Результати фінального столу

  1. Метью Гонсалвес – 554 500$
  2. Туан Фан – 359 600$
  3. Джонатан Коен – 263 000$
  4. Ченс Корнути – 195 000$
  5. Стратон Вільгельм – 146 600$
  6. Кінг Ліу – 111 800$
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.