Власник автосалону вибив з гри Шона Діба і виграв браслет

Рафаель Леброн 2021

У п'ятницю на WSOP дограли фінальний стіл Event #14 по семикартковому Стаду. Трохи більше чотирьох годин гри вистачило для того, щоб визначився новий чемпіон.

Ним став Рафаель Леброн, який крім покеру, володіє автосалоном. Це вже другий браслет в кар'єрі Рафаеля: перший він виграв на WSOP 2016, за що отримав 170 000$.

«Я дуже хотів виграти другий браслет, проте не очікував, що це станеться настільки швидко. У минулому році не грав WSOP, тому що серія проводилася в онлайні, а в цьому вирішив знову приїхати в Вегас і не прогадав», - сказав чемпіон після перемоги.

Цікавим є той факт, що на шляху до своєї перемоги Леброн обіграв Шона Діба. У 5-макс Рафаель зійшовся в роздачі з Дібом і Христиною Хілл. Крістіна відправила карти в пас, а ось Діб пішов до кінця і програв весь свій стек.

Читати також: Джейсон Кун виграв браслет в хедз-ап чемпіонаті WSOP

Після вибивання чотириразового володаря WSOP, Рафаель отримав ще більше впевненості. Американець продовжив нарощувати стек і в кінцевому підсумку в його руках зосередилися всі фішки турніру. За свою перемогу Рафа отримав браслет і 82 000 $.

Результати фінального столу 

  1. Рафаель Леброн – 82 000$
  2. Девід Вільямс – 51 000$
  3. Девід Московіц – 35 000$
  4. Христина Хілл – 25 000$
  5. Шон Діб – 18 000$
  6. Ніколас Селькен – 14 000$
Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.