Володар перснів: американець виграв два трофеї WSOPC за пару днів

Іноді в покері трапляються ситуації, коли переап деяких гравців виходить за всі межі можливого. Тільки вчора ми писали про Арі Енгеля, який виграв свій 14-й перстень WSOPC у Каліфорнії, а сьогодні цей американець знову став головною новиною покерних ЗМІ. Так, усього за два дні хлопець завоював два трофеї WSOP Circuit.

Трішки хронології:

  • 15-го серпня Енгель посів перше місце у турнірі з H.O.R.S.E. з бай-іном 400$;​
  • Вже 16-го серпня покерист тримав у руках перстень за перемогу у події PL Big O з таким же бай-іном.

Таким чином, серія WSOP Circuit Graton Casino 2023, яка зараз проходить у Північній Каліфорнії, стала для Енгеля однією з найуспішніших подій за всю його кар'єру. Навіть не зважаючи на скромні призові – всього за дві перемоги покерист отримав трохи більше 13 000$.

Тепер, маючи 15 чемпіонських перснів WSOPC, американець розділяє перше місце у списку рекордсменів разом із Морісом Хокінсом.

Як ви вже здогадалися, обидва турніри, у яких Арі здобув перемогу, зібрали не дуже багато входів – по 60. У події з H.O.R.S.E. «володар перснів» отримав за перше місце 6 647$, а подія з Pot-Limit Big O принесла йому ще 6 564$. Але все одно, завоювати два трофеї поспіль пощастить далеко не кожному покеристу.


За свою кар'єру Арі Енгель вигравав не тільки персні та гроші. На фото – трофейний мескаль.

Про Арі Енгеля
Про Арі Енгеля

Крім рекордної кількості перснів, американець має два браслети WSOP. За свою кар'єру 39-річний покер-про виграв понад 8,6 мільйонів доларів у живих турнірах. Тільки в цьому році Енгель оформив 20 фінальних столів та заробив п'ять титулів.

Цікаво, а ви коли-небудь вигравали два турніри поспіль?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.