Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Windfall-гонка від експерта PokerMatch Степана Осиновського


Експерт топового українського покер-руму PokerMatch Степан "xxstepanxx" Осиновский проводить регулярні стріми, граючи в дорогі турніри Spin & Go.

Команда ПокерМатч вирішила підігріти інтерес гравців до Windfall-турнірів (спинах), запустивши акцію Stepan Windfall Race.

Віндфолл-гонка з призовим фондом в 50 000₴ проходитиме в дні стрімів від Степана Осиновського. Перша стартувала вже сьогодні, 13-го вересня!

Читати також: На PokerMatch зміни в структурі рейка за кеш-столами

Для участі в акції "[50k] Stepan Windfall Race" вам потрібно грати Windfall-турніри по 500₴ і 1 000₴ на PokerMatch і отримувати бали за призові місця в цих турнірах. Природно кількість балів залежатиме від зайнятого місця, а також вартості самого турніру.

За перше, друге і третє місце в турнірі за 500₴ ви отримаєте таку кількість балів:

  • Перше місце – 300 балів;​
  • Друге місце – 150 балів;
  • Третє місце – 75 балів.

Бали за призові місця в Віндфолл-турнірах складає 1 000₴ розподілені наступним чином:

  • Перше місце – 600;​
  • Друге місце – 300;
  • Третє місце – 150.

Кращі 15 гравців розділять між собою призовий фонд в 50 000₴, а чемпіон лідерборду отримає 10 000₴. Призові лідерборду розподіляються за наступною схемою:


Місце в лідербордіПризові
110 000₴
28 000₴
36 000₴
4-55 000₴
6-73 000₴
8-92 000₴
10-151 000₴

Зверніть увагу, для участі в "[50k] Stepan Windfall Race" вам потрібно самостійно зареєструватися в розділі "Акції". Віндфолл-гонки проходять в дні стрімів Степана Осиновського з 03:00 по 2:59 за київським часом.

Щоб дізнатися про дати наступних стрімів, коли буде проходити відповідна акції – стежте за новинами PokerMatch в соціальних мережах.
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.