Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Windfall Покердом – актуальна інформація про лотерейні турніри

Windfall Покердом

Windfall (Віндфол) на Покердом – це ще одна можливість зірвати великий приз за лічені хвилини, адже головною особливістю лотерейних сіт-енд-гоу є випадковий призовий фонд, який в 1 000 раз може перевищити початковий бай-ін.

У турнірі Windfall беруть участь три людини, кожна з яких вносить бай-ін однакового розміру і отримує в своє розпорядження 500 ігрових фішок, а блайнди підвищуються кожні 3 хвилини. Після завершення реєстрації на екрані з'являється барабан, який і визначає призовий фонд – в більшості випадків він буде дорівнює двом бай-інам, але якщо удача виявиться прихильною, виграти можна набагато більше.

Знайти лотерейні турніри дуже просто. Увійдіть в акаунт Покердом і в лобі натисніть на вкладку Windfall, як показано на зображенні нижче:

лобі покердом віндфол

Windfall – бай-іни, система призів і ймовірність їх випадання

Покердом пропонує своїм гравцям кілька варіантів бай-інів для турнірів Віндфол – 50¢, 1$, 3$, 5$, 10$, 25$, 50$, 100$. Настільки широким переліком внесків в лотерейних турнірах може похвалитися далеко не кожен покер-рум, тому багато гравців вибирають саме ці Сіт-енд-гоу.

Через велике розмаїття бай-інів, деякі турніри Windfall мають свою структуру нарахування призового фонду, а також ймовірність випадання джекпоту:

Windfall 50 центів структура призів

структура нарахування призових віндфол

структура призових віндфол

структура призових віндфол

ймовірність випадання джекпоту віндфол

ймовірність джекпоту Windfall

Віндол ймовірність джекпоту

структура призів віндфод

Рейк в турнірах Windfall становить 5%.

Windfall-Kamikadze – особливості спеціальних турнірів

Головна відмінність цих турнірів з бай-іном в 0,99$ полягає в тому, що після завершення реєстрації та визначення призового фонду, всі учасники відразу йдуть в олл-ін до тих пір, поки не стане відомий переможець. Також варто відзначити, що величина мінімального множника тут всього X1, проте максимальний мультиплікатор може досягти позначки в X10 101.

Таблиця ймовірностей в турнірах Віндфол-Камікадзе

МножникМожливий призовий фондВиплатиЙмовірність
х10,99$1 место - 100%58 308/100 000
х32,97$1 место - 100%40 000/100 000
х2120,79$1 место - 100%1 490/100 000
х201198,98$1 место - 50%
2 і 3 місце - 25%
200/100 000
х10 1019 999,99$1 місце - 50%
2 і 3 місце - 25%
2/100 000

Рейк в турнірах Windfall-Kamikadze становить 10%.

Windfall Pokerdom з мобільного пристрою

Мобільна версія покер-руму Pokerdom підтримує абсолютно всі різновиди і види гри, які доступні в звичайному ПО. Турніри Windfall не є винятком, тому якщо вам зручніше грати з мобільного пристрою на платформі Android, просто перейдіть на офіційний сайт руму і натисніть на кнопку «Завантажити». Якщо ви використовуєте iPhone, зайдіть в AppStore на вашому телефоні і введіть в пошуку PD Club, скачайте і встановіть програму.

Відгуки про Windfall Pokerdom залишайте в коментарях під цією статтею. Розкажіть про свої успіхи, які максимальні призові ви вигравали, чи подобається вам лотерейний формат і чому ви вибрали саме Віндфол з величезної кількості варіантів, які представлені на ринку покеру.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.