Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

WPT на PartyPoker пройде після зміни ніків

WPT на PartyPoker пройде після зміни ніків

У минулому році через Covid-19 серія WPT була змушена переїхати в онлайн на PartyPoker і з тих пір щільне співробітництво триває. Найближчий спільний захід відбудеться в покер-румі з 14 травня по 2 червня.

Спочатку планувалося провести серію раніше, але сталася невелика затримка. У прес-релізі Partypoker дали пояснення замінці. Основна причина - дати гравцям відпочити після напруженої квітневої гонки.

Крім Powerfest на Partypoker, гріндери MTT були зосереджені на SCOOP PokerStars і Весняному фестивалі GGпокерок. Невелика перерва викличе у гравців більший інтерес до майбутньої серії.

Читати також: Як відібратися в МE WPT Online на PartyPoker за один цент

Крім втоми від МТТ, PartyPoker відсунув дату початку, щоб можна було оновити програмне забезпечення. В рамках поновлення кожен гравець повинен буде змінити свій нік при вході в гру. Це, за словами PartyPoker, знизить ефективність сторонніх інструментів і ще більше зрівняє правила гри.

Онлайн-серія WPT 2021 розпочнеться 14 травня з Micro Opener за 11$. Ця подія знаменує початок 20-денний серії турнірів вартістю від 5,50$ до 3 200$. Сателіти на всі події вже запущені і будуть проходити протягом всієї серії. Кваліфікаційні турніри на Головну подію з бай-іном 3 200$ стартують з бай-іном від 0,01$, і PartyPoker буде пропонувати трьохетапну систему входу.

  • Етап 1 = бай-ін 0,01$
  • Етап 2 = бай-ін 3,30$
  • Етап 3 = бай-ін 33$
  • Етап 4 = Відкрито тільки для кваліфікаторів Етапу 3; в кожному сателіті Етапу 4 буде гарантовано 15 місць на головні змагання.

Головна Подія з гарантованою сумою в 3 мільйони доларів стане перлиною фестивалю, але гравці також отримають шанс на успіх в 25 інших турнірах. Не пропустіть масштабна подія на ПатіПокер!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.