WPT представили перший покер-рум на круїзному кораблі

WPT at Sea

Ось так виглядає красуня Scarlet Lady Virgin Voyage на якій відправляються у морську подорож з порту Майамі. Зовсім скоро на цьому судні можна буде скоротати свій час у грі в покер світового рівня, тому що там з'явиться перший покер-рум на кораблі: WPT at Sea.

У покерому залі будуть доступні 8 столів з професійними дилерами. За цими столами будуть грати у кеш, сателіти та турніри WPT з бай-інами різного рівня від 80$.

«У нас новий бренд з іноваційним духом і ми з радістю представляємо партнерство з World Poker Tour і WPT at Sea. Пропонуємо неймовірне місце не лише для приємної відпустки, але й чудову платформу для проведення серій WPT у небачений раніше спосіб», – сказав Том Макалпін, генеральний директор Virgin Voyages.

Головна подія WPT з бай-іном 320$ запланована на кожну подорож Scarlet Lady. Деякі переможці отримають призовий пакет WPT вартістю 5 000$ залежно від кількості учасників. Ці пакети можна отримати під час будь-якої майбутньої подорожі чи події WPT.

Читати також: Бородатий покерист виграв жіночий турнір WPT

Нещодавно WPT Prime India організувала низку подій на борту Deltin Royale. Зупинка туру мала приголомшливий успіх, встановивши кілька рекордів для живого покеру в Індії. Побачивши магію круїзного покеру з Virgin Voyages у минулому сезоні, генеральний директор WPT вирішив спробувати створити можливість постійної гри на круїзному лайнері.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі (2)
Україна Yellow-Blue Експерт
Експерт

Залишилось тільки... якось туди попасти )

0 відповідей
Україна juzepe73 Фанат
Фанат

Я хотів би там пограти! 🤑

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.