WPT Super High Roller: Бодяковський і Булдигін в четвірці кращих гравців

Микита Бодяковський 2020

Амбассадор PartyPoker Микита Бодяковський оформив чергові призові на WPT Online. Цього разу його метою для перемоги став WPT Super High Roller c гарантією 750 000$.

Всього івент з бай-іном: 25 500$ зібрав за онлайн-столами 31-го учасника. Призова зона налічувала лише 5 місць з яких два зайняли Булдигін і Бодяковський. Через невелику кількість гравців турнір тривав всього 6 годин.

За цей час його покинуло багато відомих гравців: Артур Мартиросян, Джейсон Кун, Девід Пітерс, Сем Грінвуд, Тімоті Адамс та інші. Всі вони залишилися без призів і не увійшли в зону ITM.

Баббл-боєм став Нік Петранджело, якому не вистачило одного кроку для того, щоб потрапити в призи. Шосте місце послужить лише статистичними даними для Петранджело, але не призовими.

Читати також: Микита Бодяковський переміг в турнірі Stadium Series на PokerStars

Першим п'ятірку фіналістів покинув Айзек Хекстон. П'яте місце принесло йому мінімальні призові 54 200$. Наступним з турніру вилетів Микита Бодяковський, за що отримав 73 600$.

В'ячеслав Булдигін з Росії добрався до топ-3. але в хедз-ап не ввійшов. Зате отримав шестизначну суму в свою касу: 127 900$.

В хедз-апі зіграли володар браслета WSOP Паскаль Лефрансуа і Якоб Шиндлер. Паскаль добув непросту перемогу і отримав 315 812$ за перше місце в турнірі.

Результати турніру WPT Super High Roller

WPT Super High Roller

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.