Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

WPT Super High Roller: Бодяковський і Булдигін в четвірці кращих гравців

Микита Бодяковський 2020

Амбассадор PartyPoker Микита Бодяковський оформив чергові призові на WPT Online. Цього разу його метою для перемоги став WPT Super High Roller c гарантією 750 000$.

Всього івент з бай-іном: 25 500$ зібрав за онлайн-столами 31-го учасника. Призова зона налічувала лише 5 місць з яких два зайняли Булдигін і Бодяковський. Через невелику кількість гравців турнір тривав всього 6 годин.

За цей час його покинуло багато відомих гравців: Артур Мартиросян, Джейсон Кун, Девід Пітерс, Сем Грінвуд, Тімоті Адамс та інші. Всі вони залишилися без призів і не увійшли в зону ITM.

Баббл-боєм став Нік Петранджело, якому не вистачило одного кроку для того, щоб потрапити в призи. Шосте місце послужить лише статистичними даними для Петранджело, але не призовими.

Читати також: Микита Бодяковський переміг в турнірі Stadium Series на PokerStars

Першим п'ятірку фіналістів покинув Айзек Хекстон. П'яте місце принесло йому мінімальні призові 54 200$. Наступним з турніру вилетів Микита Бодяковський, за що отримав 73 600$.

В'ячеслав Булдигін з Росії добрався до топ-3. але в хедз-ап не ввійшов. Зате отримав шестизначну суму в свою касу: 127 900$.

В хедз-апі зіграли володар браслета WSOP Паскаль Лефрансуа і Якоб Шиндлер. Паскаль добув непросту перемогу і отримав 315 812$ за перше місце в турнірі.

Результати турніру WPT Super High Roller

WPT Super High Roller

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.