WPT World Championship анонсував серію з рекордною гарантією в 40 000 000$

World Poker Tour оголосили про рекордну гарантію у розмірі 40 000 000$

Організатори World Poker Tour оголосили про рекордну гарантію у розмірі 40 000 000$ для свого майбутнього чемпіонату світу WPT у Wynn Las Vegas. Подія з бай-іном 10 400$, яка пройде з 12 по 21 грудня, стане більшою на один стартовий флайт ніж у минулому році. Тоді в турнір було зроблено 2 960 входів, що дозволило сформувати призовий фонд у понад 29 000 000$, та перевершити анонсовану гарантію у 15 000 000$ майже в двічі.

"Чемпіонат світу WPT у Вінн-Лас-Вегасі готовий досягти нових висот, і ми хотіли виправдати ці очікування, надавши гарантію, якої ще не було на жодному живому покерному турнірі", - сказав генеральний директор WPT Адам Пліска. "Подорож у грудень починається зараз, і ми плануємо подарувати гравцям ще один незабутній досвід у Wynn Las Vegas".

Варто зазначити, що за винятком головної події Світової серії покеру (WSOP) ніколи ще в історії покеру в турнір з бай-іном $10 000 не набиралося стільки учасників, скільки необхідно для досягнення цієї рекордної гарантії. Зібрати 40 мільйонів доларів за один турнір може здатися занадто амбітною метою. Але організатори серії впевненні в свої можливостях і що їм вдасться досягнути поставленої мети. Так це чи не так ми дізнаємося в грудні, коли і пройде сам турнір. Ну а поки нагадаємо що переможцем минулого WPT World Championship Еліот Хадсон, який заробив тоді 4 100 000$ призових.


Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.