WSOP Day 35: Данст виграв браслет в онлайн-турнірі, Colossus зібрав рекордні 19 337 входів

WSOP 2024

Вже кілька років поспіль в розкладі Світової серії покеру можна зустріти не лише офлайн турніри, а й браслетні події в онлайн-форматі. Саме переможцем однієї з таких подій й став американець Тоні Данст, який виграв свій третій браслет у WSOP Online Event #15: 500$ NLH Deepstack. Цей успіх приніс йому виплату у розмірі 134 887$.

Цікаво, що Данст, який є не лише професійним гравцем у покер, а й виконує роль коментатора турнірів WPT, ще жодного разу не вигравав браслет безпосередньо в казино у Лас-Вегасі. Свій перший трофей він виграв на WSOP 2016, який проходив в бразильському Ріо-де-Жанейро. Другий під час Covid-локдауну та Світовій серії, яка повністю проходила в онлайні. Й ось третій також в онлайн івенті.

Серед інших цікавих подій дня варто відзначити завершення флайтів у один з найбільших турнірів року - Event #70: $400 Colossus NLH. За три стартові дні у рекордну подію було зроблено аж 19 337 входів. Це більше ніж минулого року. Тоді було зроблено 15 879 входів, що правда проводилось лише два флайти.

З цієї маси гравців у Day 2 пройшли лише 2 358 покеристів, а по завершенню цього раунду їх вже залишилось 92. Лідером серед них є американець Джоель Ван Еттен, стек якого складає 68 ВБ. Також серед топів чіпкаунту є й представник України - Богдан Сливінський. Його стек складає 34 ВБ. Нагадаємо, що Богдан є майстром подібних масових турнірів, адже торік, на WSOP 2023, він посів 6-те місце у турнірі на 23 000 входів - 300$ Gladiators of Poker. Також в грі залишається й Олексій Євченко, стек якого складає 25 ВБ.

Усі гравці, що залишились вже гарантували собі виплату у 4 850$, але головний приз, за який й піде боротьба, складає 501 250$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.