WSOP Online: за фінальними столами замість ніків будуть реальні імена

WSOP Online

Цього року WSOP пройде в особливому форматі, а саме в онлайн-форматі. З 19 липня в покер-румах мережі GGNetwork, в тому числі і на GGпокерок, розіграють 54 золотих браслети. В учасників є унікальна можливість виграти престижний трофей не виходячи з дому.

Одним з найгостріших питань від гравців було питання про те, чи будуть вони грати під реальними іменами. Погодьтеся, буде досить дивно виглядати, якщо престижний золотий браслет виграє якийсь "Crazycat", а ми так і не дізнаємося хто переховувався під цим ніком.

Але і тут думки гравців розділилися: одна половина просить залишити місце для конфіденційності, а інша просить ввести реальні імена для підвищення престижності івентів.

Читати також: Роб Йонг запропонував срібні браслети для WSOP Online

GGпокерок вирішили піти на компроміс і тепер "ні вашим, ні нашим". Реальні імена гравців будуть показуватися тільки за фінальними столами, інший проміжок часу учасники гратимуть з нікнеймом. З приводу браслетних івентів, які будуть проходити в покер-румі WSOP, рішення ще невідомо.

Перехід на гру під реальними іменами складно назвати якимсь нововведенням. Ще в травні гравці за VIP-столами в мережі GG Network почали грати під реальними іменами в обов'язковому порядку. З тих пір більшість покеристів захмарних лімітів грають в покер-румі під реальними іменами.

Глава GGPoker Жан-Крістоф Антуан сказав з приводу цього наступне:

«Наша компанія вважає гру під реальними іменами відмінною і корисною річчю для екології онлайн-покеру. Поки у нас ще немає чіткого розуміння чи варто робити це для всіх типів і форматів гри, але вже починаємо активно тестувати цю опцію. Формат впроваджується поступово і ми будемо ретельно аналізувати результати»

Тенденції онлайн-покеру йдуть до того, що незабаром для спрощення ідентифікації заміна ніків на реальні імена може стати обов'язковою умовою гри. Чи підтримуєте Ви таке рішення GGпокерок?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.