WSOP.com заблокували акаунт покериста за політичний нік "Trump 2024"

WSOP.com 2020

У покериста Тіма Барта виникли проблеми через його нікнейм в покер-румі WSOP.com. Ні, в його ніку немає образливого слова чи ще чогось незвичайного. Справа в тому, що його покерний псевдонім "Trump 2024" несе політичний контекст, що не вітається з боку покерной кімнати.

Днями Барт опублікував лист, який отримав від служби безпеки WSOP.com:

«Добрий день, Барт! Ми звернули увагу, що ваш нікнейм може носити образливий характер для гравців нашої покерной кімнати. Ми закрили тимчасово ваш профіль, так як ви порушили правила. Просимо вам надати три варіанти альтернативної заміни вашого нікнейму протягом чотирьох днів»

Все було б просто, але Тім на відріз відмовляється міняти нік. Справа в тому, що він є затятим шанувальником президента Трампа і грає з цим ніком вже 4 роки.

Читати також: Natural8 заблокували доступ для гравців з Росії, України та Білорусі

У своїй офіційній відповіді покер-рум WSOP.com зазначив, що цифра 2024 в нікнеймі натякає на те, що Трамп буде балотуватися на третій термін. Цей політичний відтінок неприйнятний згідно політики сайту:

«Ми створюємо безпечну і легку атмосферу гри для всіх наших користувачів. Для того, щоб її дотримуватися, ми змушені боротися з політичними посланнями з боку користувачів. Ми оновили правила створення нікнеймів і тепер всі політичні псевдоніми заборонені»

Покер-рум уточнює, що заборонені назви будь-яких політичних сил чи кандидатів у нікнеймі. Якби замість Трампа в нікнеймі Барта був інший кандидат, його аккаунт все одно б заблокували.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий