Як активувати Флопзіллу

Флопзілла 2019

Flopzilla - це унікальний покерний калькулятор, який дає можливість оцінити силу вашої руки. Саме Флопзіллу називають однією з найпопулярніших покерних програм, тому покупка цього додатка - відмінне вкладення грошей. Жоден софт вам не буде потрібен настільки часто, як цей. І не забувайте про можливість безкоштовного користування протягом 7 днів пробного періоду.

У багатьох користувачів виникає питання як активувати Флопзіллу. І зараз ми вам це детально пояснимо. Вам потрібно відкрити офіційний сайт програми (flopzilla.com) і перейти на вкладку для активації софта.

Перед вами відкриється форма, яку потрібно заповнити.

Флопзілла 2019

​Адреса електроної пошти

Тут заповніть свою зареєстровану адресу електронної пошти. Як правило, це буде адреса електронної пошти, з якого ви зробили свій початковий платіж

Ідентифікатор програми

Щоб отримати ідентифікатор вашої програми, вам потрібно виконати наступні кроки:

  1. Запустити Flopzilla
  2. Відкрити в меню вкладку «Зареєструватися»
  3. Це код, який представлений в такому форматі 1559-121F-QC6B-BB42-4828-00C4-687E

Номер ключа (1 або 2)

Ліцензійна версія Flopzilla дає вам право зареєструвати програмне забезпечення на двох комп'ютерах. У цьому полі вам потрібно поставити номер - 1 або ж 2.

Завершення активації

Ваш запит повинен бути оброблений протягом п'яти хвилин. Якщо щось піде не так, ви завжди можете спробувати заповнити альтернативну форму. Удачі в роботі з Флопзіллою!

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий