Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Як грати на високих лімітах? 6 порад від Сема Трікета

Сем Трікетт

Відомий професіонал і амбасадор PartyPoker Сем Трікетт поділився порадами успішної гри на високих лімітах. Він в цьому питанні розбирається добре, адже на його рахунку понад 21 700 000$, виграних у живих турнірах і ще кілька мільйонів в онлайні. 

Успішний хайролер в 2012 році зумів отримати 10 112 000$ за 2-е місце в турнірі The Big One for One Drop на WSOP, поступившись перемогою власникові 3-х браслетів WSOP Антоніо Есфандіарі.

Отже, які ж вони, поради від Сема Трікета...

Підготовка

Найперша порада Сема дуже проста. Важливо, щоб все, що ви робите напередодні турніру, тримало вас в тонусі, і щоб ви були готові до того, що вас чекає попереду.

«Постарайтеся якомога більше навчатися. Добре їжте; здорова їжа дає енергію і тонізує мислення. Відпочивайте і спите по 8 годин щодня»

Хоча Трікетт визнає, що він не найкращий в підготовці, але він все ж рекомендує іншим докладати зусиль до роботи, і результат не змусить себе чекати.

Не розслабляйтеся

Ваша підготовка не зводиться до того, щоб просто зануритися в теорію, вам потрібно іноді відчути і карти. Це подібно до того, як марафонець веде підготовку до великого марафону, починаючи з невеликих дистанцій. Те ж саме відбувається і з гравцями в покер.

«Дивіться покерні ігри і практикуйтеся задовго до якогось івенту. Іноді я граю, коли перебуваю в поганій формі, і це сильно впливає на мою продуктивність. Гра в турнірах, які підводять вас до будь-якого великого івенту, тримає в тонусі»

Прикладайте зусилля

Грати проти кращих гравців в світі – це серйозне досягнення. Сем Трікетт стверджує, що вам доведеться докласти чимало зусиль, щоб зуміти грати на тому ж рівні, що і вони.

«Ви повинні бути готові працювати наполегливіше інших, або, так само, як ті хлопці. Ці хлопці багато працюють, багато грають і обговорюють один з одним роздачі. Будьте готові до того, що доведеться докласти чимало зусиль, щоб грати на високих лімітах. Прибравши на секунду ногу з педалі газу, ви вже почнете відставати»

Підлаштовуйтеся під опонентів

«Якщо ви добре відпочили, ви будете грати краще. Ви можете приймати рішення опираючись на те, що бачите. Гравці весь час грають по-різному в залежності від дрібниць, наприклад, від настрою. Тому я підбудовуюся під своїх опонентів. Будь то бізнесмени або професіонали, але я завжди так робив. Дійте без упередженості і виймайте якомога більше інформації»

Залишайтеся врівноваженими

Дисперсія – вагомий фактор в покері з будь-яким рівнем бай-інів, а що стосується більш високих лімітів, то тут потрібно врахувати багато. На думку Трікетта потрібно бути досить стійкими, щоб впоратися з дисперсією.

«Вперше я почав грати на високих лімітах, коли був в Макао. Важко не бути емоційно прив'язаним, коли ставки настільки великі, а поти такі величезні. Коли вас вибивають, це впливає на ваш настрій. Якщо ви раніше не грали на високих лімітах, то вам швидше за все буде дуже складно, коли ви граєте вперше. Мені спочатку було важко, і я не отримував від цього задоволення, тому що був емоційно залучений. Якщо ваш настрій не найкращий, то також не найкращою буде і ваша гра»

Поради при грі з бізнесменами

У грі на високих лімітах є стереотип, що багатий бізнесмен – це повний фіш, який ледве знає, як правильно тримати свої карти. Будучи гравцем на високих лімітах, у Трікетта є досвід боротьби з декількома бізнесменами. У зв'язку з цим він ділиться спеціальними порадами.

«Люди завжди думають, що бізнесмени в грі гірше, ніж є насправді. Але вони гідні гравці, які багато грали в покер! Ви здивуєтеся, якщо раніше не грали з ними.

Гравці часто грають з бізнесменами не так добре, як могли б, тому що думають, що вони слабкі. Вони, наприклад, не застосовують до них блеф, тому що вважають, що мільярдер завжди буде грати коллом. Але насправді вони не такі погані, як ви думаєте. Вони грають досить добре»

Поради Сема Трікетта про те, як грати в дорогих івентах і на високих лімітах в цілому можуть стати в нагоді вам на поточних і майбутніх серіях в онлайні. Адже зараз на PartyPoker йде серія HighRoller Club і незабаром почнеться WPT Online Championship.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.