Як Патрік Леонард лишився без перемоги в лідерборді SCOOP

Патрік Леонард 2021

Останні дні серії SCOOP 2021 найбільше запам'яталися боротьбою Патріка Леонарда і Ріната Ляпіна. Боротьба відбувалася в топі загального лідерборду, на кону якої стояли 25 000$ і трофей переможця.

Між покеристами був відрив 15 очок і для того, щоб вирватися вперед, вистачало трьох ITM в будь-якому турнірі. Тому і "pads1161", і "ZapahZamazki" в останній ігровий день активно додавали велику кількість турнірів в свою завантаження. Рінату не вдалося домогтися успіхів, а Патрік практично увійшов в ITM турніру по шортдеку, але вилетів на баблі.

Помилкові результати від ПокерСтарс

На наступний день PokerStars оголосили результати, згідно з якими переможцем лідерборду став Леонард, а на другому місці – Рінат Ляпін. Патрік звернувся до Старзів з проханням перерахувати бали, так як хоче, щоб все було чесно.

«Можливо, ви додали мені 30 очок за 13-е місце в турнірі по шортдеку. У цьому івенті я вилетів на баблі і я не хочу перемогти незаслужено. Якщо "ZapahZamazki" є законним переможцем, то нехай він стане їм», – сказав Леонард.

Співробітники покерної кімнати перерахували бали і помітили, що нарахували зайві очки Леонарду за деякі івенти. Таким чином, в остаточних результатах Патрік змістився з першого місця на третє:

  1. Рінат "Zapahzamazki" Ляпін – 1 705 балів (25 000$ і трофей)
  2. "Calvin7v" – 1 630 балів
  3. Патрік "pads1161" Леонард – 1 625 балів

Патрік привітав Ріната, але повідомив, що програш розбив йому серце. Проте він радий, що показав хороший приклад майбутнім учасникам лідерборду, що завжди потрібно бути чесним.

Нагорода за чесність

В оновлених результатах "pads1161" змістився в загальному лідерборді з першого місця на третє, а в високому – з першого на друге. Незважаючи на це, Старзи вирішили віддячити покеристу за його чесність. Червоно-піковий покер-рум виплатив Леонарду 45 000$ призових як за перші місця в обох лідербордах.

У відповідь на це Патрік пообіцяв віддати гроші на благодійність. Так завершилася ця історія і всі залишилися задоволені, а особливо Рінат Ляпін, який став переможцем лідерборду, з чим ми його і вітаємо!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.