Як поліпшити гру: сім порад від переможців SCOOP

SCOOP 2020

У травні на ПокерСтарс проходила серія онлайн-турнірів SCOOP 2020 року, в розкладі якої було 72 турніри, а значить – 72 гравця завоювали титул SCOOP. Новоспечені чемпіони поділилися кількома порадами про те, як поліпшити якість своєї гри, щоб одного разу досягти такого ж результату – виграти велику подію.

Стартова точка

У переможців SCOOP немає ніякої певної стартової точки.

Для деяких покеристів, як наприклад, для переможця івенту #16-L Пола "pistolp999" Кроз, гра в карти – в крові:

«Мої батьки разом вже майже 50 років, і вони грають в карти кожен день, а ще на вихідних до них приходять друзі, і тоді вони грають з ними. Грати – це у нас сімейне».

Багато хто починає з малого: грають з друзями і накопичують свої знання, перш ніж виграють титул SCOOP.

«Потроху я став більше цікавитися покером», – поділився гравець в покер і чемпіон турніру # 47-M "Chapex", уточнивши, що він «почав грати з друзями заради розваги і дивитися відео з WSOP і інших чемпіонатів».

Каталіна "catam18" Мармуряну, переможниця турніру #13-L, розповіла, що з покером її познайомив хлопець, і що вона швидко захопилася «стратегіями і динамікою гри».

Олег "Fukuruku" Васильченко, виграв подію # 9-H, але його шлях до успіху був досить складним:

«Я був бідним студентом, шукав можливості змінити своє фінансове становище в кращу сторону. Я грав на гроші кожен день після занять в університеті. Через деякий час я перевів у готівку 100$..це було круто».

Треба десь починати. Гарна новина полягає в тому, що це «десь» може бути де і коли завгодно, за умови, що ви готові працювати над грою і вдосконалювати покеру стратегію.

Вивчення гри і стратегій

Існує велика різниця між домашніми іграми і участю в одній з найпрестижніших онлайн-серій по покеру в світі. У турнірах SCOOP конкуренція може бути дуже жорсткою, особливо в івентах з високими бай-інами.

Тому готовність вчитися є одним з найважливіших якостей переможця SCOOP і одним з найкращих способів вдосконалити свою гру.

«Я завжди намагаюся підвищувати свій рівень і пристосовуватися до тієї чи іншої ситуації, щоб брати участь в найдорожчих турнірах», – повідав Гільєрме "teruliro" Орріко, який зумів затягти турнір # 21-H.

Однак навчання не обмежується технічними аспектами гри. Також важливо розвивати покеру мислення.

«Мені завжди легко давалося навчання чомусь новому, і я дуже серйозно ставлюся до цього аспекту гри, тому у мене немає труднощів з теорією (що робити або як грати), але, щоб бути сильним суперником і показувати ще кращу гру, потрібно також розвивати мислення. Я витрачаю багато часу і коштів на тренування мислення, і це перше, про що я нагадую собі перед тим, як почати сесію», – каже Камі "drkamikaze1" Чишолм, яка отримала свій другий титул SCOOP в змаганні # 71-L.

Занурення в покерне співтовариство

У покері є багато речей, яким потрібно навчитися, адже гра постійно розвивається. Багато з переможців SCOOP в цьому році визнали корисним і доцільним вступити до спільноти гравців.

«Без сумніву, один з головних чинників еволюції вашої гри – оточити себе людьми, які хочуть розвиватися разом з вами. Навколо мене, наприклад, багато компетентних людей, включаючи регуляров PokerStars», – розповідає чемпіон турніру # 36-M Вітор "vitoradiron" Адірон.

Якщо ви дійсно хочете вивести свою гру на новий рівень, читайте покерні форуми, запитуйте думку інших гравців, станьте частиною покерного співтовариства.

Прагнення до суперництва

Успішні гравці в покер позитивно ставляться до здорової конкуренції, і це дуже важливо, якщо ви хочете бути чемпіоном.

Пол "pistolp999" Кроз порівнює покер зі своїм іншим хобі – футболом:

«Коли я чимось займаюся, то завжди викладаюся на тисячу відсотків, і це стосується всіх ігор. Я граю заради задоволення ...але завжди хочу перемогти!».

Пребен "prebz" Стоккан, переможець турніру # 62-H, солідарний зі своїм колегою по цеху:

«Покер схожий на інші види спорту, тут також присутній дух суперництва. А ще в покері важливо не грати надто тайтово, коли ви доходите до фінального столу. Важко перемогти, якщо ти боїшся розоритися, граючи за фінальним столом».

Терпіння і визначення цілей

Як гравці низьких лімітів, так і любителі ігор з високими ставками, сходяться на думці, що, якщо ви хочете виграти турнір SCOOP, потрібно запастися терпінням і бути зосередженим. Турнір може тривати протягом декількох годин, а то й днів.

«Найважливіше якість переможця SCOOP – мати здатність перебувати" тут і зараз "і бути в змозі зосередитися на столі, за яким ви граєте», – каже "Kjonesgg" (переможець # 01-L).

Роберт "4bet_me" Рор, тріумфатор івенту # 68-M, згоден, що потрібно «на 100% включитися в процес і слідувати своєї мети».

Терпіння в поєднанні з визначенням цілей – виявилося виграшною комбінацією для Джонатана "Corback_fr" Терме, переможця спеціального випуску SCOOP Sunday Million:

«Терпіння, безумовно, одна з найбільш важливих речей, над якими потрібно працювати! Але щоб зберегти це терпіння, я завжди нагадую собі, чому я граю і які мої цілі. Якщо ви ставите цілі, які мотивують вас, і старанно працюєте над цим, ви зможете перевершити самого себе».

Цілі, які ви собі поставили, не обов'язково повинні мати відношення до призових грошей. Вони повинні стосуватися прийняття кращих рішень за столом, які будуть сприяти накопиченню фішок, і, відповідно збільшенню вашого стека.

Завзятість

Шлях до перемоги на великому турнірі рідко буває гладким, так само як і кар'єра серйозного гравця в покер. Переможці SCOOP демонструють завзятість, як за ігровими столами, так і за їх межами.

«Мій друг зауважив, що я був першим, кого вибили з турніру. Але повторний вхід вивів мене на іншу сторону лідерборда», – згадує переможець івенту # 11-M, MarkBang, якому вдалося здобути перемогу в турнірі завдяки ре-ентрі.

Пол "pisolp999" Кроз також поділився своїми міркуваннями з цього приводу:

«Покер –  це важка робота. Володіючи хорошими навичками гри, також потрібно бути сильним в моральному плані, тому що інші гравці вас просто знищать!».

Збалансоване життя поза покеру

Переможці SCOOP, як правило, ведуть збалансовану життя поза покеру: проводять час з сім'єю і друзями, займаються спортом, мають різного хобі і захоплення.

«Мені подобається ходити в бар з друзями, пити пиво і дивитися футбол. Я завжди намагаюся робити те, що приносить мені радість», – так проводить своє дозвілля Гільєрме" teruliro "Орріко.

А ось Вітор "vitoradiron" Адірон любить плавати або займатися аеробікою. Покерист вважає бар або будинок одного хорошим місцем для відпочинку, а також радить проводити більше часу на природі.

Навчання і практика безсумнівно дуже важливі, але потрібно також не забувати про збалансоване життя – це ключ до успіху.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий