Як пройшов інтелектуально-покерний турнір The GAME IV на PokerMatch

 The GAME IV на PokerMatch

На вихідних ПокерМатч і The GAME провели інтелектуально-покерний турнір The GAME IV. Учасники цієї події поєднали покерні вміння з інтелектуальними здібностями для того, щоб стати чемпіонами і виграти великі суми грошей.

27 березня стартував інтелектуальний етап, в якому брали участь 1 089 гравців. Кожному з них потрібно було відповісти на 21 питання і заробити очки для гри в турнірі з призовим фондом 100 000 гривень. У студії Ольга Єрмольчева відповідала на питання разом з учасниками.

Читати також: Думка букмекерів: PokerMatch займе 1-е місце в рейтингу PokerScout

Що стосується Оліного результату, то амбасадор ПокерМатч правильно відповіла на 20 питань з 21-го. Серед усіх учасників лише 26 осіб дали правильні відповіді на 100% питань.

The GAME IV 2021

Всі, хто заробив хоча б 1 бал в інтелектуальному турнірі і успішно виконав умови реєстрації, 28 березня змогли стартувати в покерному етапі. У підсумку в турнірі зареєструвалося 842 спортсмени. За кожне зароблене очко напередодні гравці отримали по 1,000 фішок в стартовий стек.

В покерному турнірі учасники боролися за перемогу понад 5 годин, а в призи потрапили 100 чоловік. Серед них кращим виявився Василь Васьків, який грає на ПокерМатч з ніком "rfc1124". В інтелектуальній частині Василь відповів лише на 7 правильних питань з 21-го, зате в покерному турнірі став переможцем і виграв 23 500 гривень.

Друге місце зайняв гравець з Казахстану Ніязбек "newlifer" Ахметов (13,000 гривень призових), а замкнув топ-3 Віктор "bjmeplz" Костенко (7,500 гривень). Нагороди зовсім скоро вирушать до героїв.

"Це були дві насичені тижні передматчеве підготовки і, власне, самі вихідні з інтелектуальним і покеру етапами. Для нас така тісна колаборація з покером на щорічних іграх вперше, але цей формат органічно поєднав обидві гри, порадувавши всіх учасників," – говорить керівник проекту The GAME Анатолій Усенко.

Директор по маркетингу PokerMatch Ігор Теребінов впевнений, що такі проекти будуть тривати в майбутньому. Особливо важливо це зараз, в період обмеженого доступу до спортивних змагань офлайн. ПокерМатч дякує всім учасникам проекту The GAME IV і обіцяє незабаром нові акції.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.