Як українські покеристи виступили на Bounty Hunter Series

Результати українців на Bounty Hunter Series

В румі GGPoker завершилась серія для поціновувачів баунті: Bounty Hunter Series. Українські гравці були активними учасниками покерних змагань на високому рівні.

Андрій Держипільський досяг великого успіху у Мейн Івенті Mystery Bounty. Йому вдалось дойти до фінального столу, в якому Андрій зупинився за крок від хедз-апу. За третє місце українець отримав 111 000$ призових.

Цікаво, що в цьому турнірі можна було отримати рандомне баунті до 500 000$. Український гравець з ніком "Ji_Nyau" завершив івент лише на 206 місці, але йому пощастило виграти баунті 352 380$. Тобто він отримав призових більше, ніж Держипільський, який зайняв третє місце.

Читати також: Чергові оновлення на GGPoker: ставки Last Longer та багато іншого

Ще один українець "ToraDora36" брав участь у SECRET BOUNTY Opener (12 752 входів). В такій кілополяні йому вдалось дійти до п'ятого місця і отримати за це 20 000$. Також непоганого результату досяг Kudriavych: друга сходинка у Sunday Hundred Grand Special Edition і 9 000$ призових.

Отже, українці зайняли високі місця у багатьох топових турнірах серії. В травні проходить серія GGPoker World Festival з найбільшою гарантією в історії онлайн-покеру, очікуємо на результативні виступи наших гравців.

GGPoker
США Недоступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
Бонус 100% на перший депозит
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.