Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Як зайти на Покердом з України

покердом України

Українські любителі покеру часто стикаються з проблемою доступу до російського покер-руму Покердом, який з подачі місцевої влади заблокований на території країни. При спробі переходу на офіційний сайт руму, українці бачать наступну інформацію:

покердом заблокований

Однак незважаючи на те, що Pokerdom закритий для України – цю проблему можна вирішити без особливих зусиль.

Кращі методи обходу блокування Pokerdom для України

В цьому розділі покерист дізнається два найпростіших, але при цьому дієвих способів, які допоможуть відвідати офіційний сайт Покердом. Вам не буде потрібно здійснювати складні махінації, необхідно виділити лише кілька хвилин свого часу і слідувати простим крокам.

Обхід блокування за допомогою VPN-розширення для браузера Google Chrome

1. В інтернет-магазині Chrome знаходимо розширення Hola і натискаємо кнопку встановити.

встановити hola

​2. Після завершення інсталяції, в правому верхньому кутку натискаємо на ярлик, вибираємо країну Росія.

покердом VPN

​3. Чекаємо кілька секунд і отримуємо доступ до раніше заблокованого сайту.  

покердом через VPN

Доступ до Покердом за допомогою браузера Opera з вбудованим VPN

У минулому році творці Opera додали в свій браузер безкоштовний VPN, який дозволяє отримати доступ до сайтів, які заборонив провайдер. У порівнянні з попереднім способом, користувачеві не потрібно встановлювати додаткові розширення. Необхідно лише виконати кілька простих кроків.

1. У лівому верхньому кутку відкриваємо «Меню» і натискаємо на «Налаштування».

opera vpn

​2. У розділі «Налаштування» вибираємо «Безпека» і просто ставимо галочку навпроти «Включити VPN».

включити VPN opera

​3. Потім вводимо адресу офіційного сайту Покердом і отримуємо доступ в Україні.

опера впн покердом

Як зареєструватися в Покердом з України

Процедура реєстрації реалізована на сайті покер-руму дуже просто. Після того, як гравець обійшов блокування провайдером за допомогою вищеописаних порад, йому залишається виконати лише кілька простих дій.

1. У правому куті екрану натискаємо на кнопку «Реєстрація».

реєстрація покердом

​2. Далі сайт запропонує користувачеві заповнити форму реєстрації. Вводимо реальні дані і натискаємо «Зареєструватися».

форма реєстрації покердом

​3. Після успішної реєстрації користувач може завантажити клієнт Покердом, як показано на зображенні нижче. Або грати безпосередньо через браузер, але цей спосіб є менш привабливим для гравців з України зі зрозумілих причин.

скачать покердом

Інші способи обійти заборону українським гравцям для Покердом

У цьому розділі будуть перераховані інші варіанти, які здатні допомогти обійти блокування російського покер-руму. Однак варто зазначити, що деякі з них будуть платними, а інші застарілими.

1. Використання анонімайзерів. Кілька років тому інтернет користувачі активно зверталися по допомогу таких сайтів, але з плином часу почали відмовлятися від цього способу. Виною всьому часті збої і різні лаги, які не дозволяють якісно користуватися забороненим сайтом.

2. Дзеркало сайту Pokerdom. Це точна копія сайту, яка знаходиться і доступна на різних адресах і дозволяє отримати всю необхідну інформацію. Однак про дзеркала прекрасно відомо і провайдерам, які блокують офіційний сайт, тому копії також часто піддаються забороні і не допомагають вирішити проблему доступу.

3. Зміна IP-адреси за допомогою платних VPN. Це цілком дієвий спосіб, але не безкоштовний. У мережі можна відшукати велику кількість подібних сервісів, вибір залишається лише за гравцем.

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.