Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Як завантажити мобільний клієнт Natural8 на Android і IOS

Natural8

У покер-румі Natural8 ви завжди зможете знайти великий вибір гри. Любителі онлайн-покеру можуть завантажити Natural8 на Андроїд і IOS і користуватися слабким полем гравців в цьому румі.

У своєму мобільному пристрої ви можете здійснювати всі ті ж звичні, але дуже важливі для вас дії: поповнювати депозит, робити кешаут та інше.

У цій статті ми не тільки розповімо як завантажити Natural8 на телефон, а ще й дамо покрокову інструкцію встановлення мобільного додатку Natural8 на ваш смартфон.

Як завантажити Natural8 на Android

 1. Зареєструйтеся в Natural8.
  Natural8 2019
 2. Завантажте і запустіть додаток Poker_installer.apk.
 3. Для успішного встановлення програми необхідно буде перейти в налаштування і обрати "Unknown sources" ("Встановлення з невідомих джерел")
  Natural8 2019
 4. Знову запустити встановлення програми.
  Natural8 2019

Як завантажити Natural8 на IOS


 1. Завантажте програму за інструкцією, описаною вище.​
 2. Перейдіть в основні налаштування.
  Natural8 2019
 3. Перейдіть в пункт керування пристроєм. Далі в профіль.
  Natural8 2019
 4. Виберіть "NSUS Ltd.", а потім – "Довіряти NSUS Ltd." ( "Trust NSUS Ltd.").

Після цього завершіть встановлення покер-руму і насолоджуйтеся мобільною версією програми. З нею ви зможете грати в покер в будь-якому місці, незалежно від того в будинку ви чи ні.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.