Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Як зіграти в шахово-покерному турнірі "Гра королів" на PokerMatch

"Гра королів" на PokerMatch

ПокерМатч проведе перший в Україні покерно-шаховий турнір з назвою "Гра королів", призовий фонд якого становить 250 000 гривен. У ньому може взяти участь будь-який гравець, які вміє грати в покер і шахи.

Кожен з вас може зіграти в турнірі і поборотися за відмінні призові. Турнір буде проходити в два етапи на платформах chess.com і pokermatch.com.

Шаховий етап на Chess.comПокерний етап на PokerMatch
25 грудня в 20:0027 грудня, 17:00.
Формат: бліц, швейцарська системаФормат: хедз-ап, олімпійська система

Як зареєструватися в шахово-покерному турнірі

Для того щоб зареєструватися, дотримуйтеся покрокової інструкції:

  1. Увійдіть на PokerMatch, якщо у вас ще немає облікового запису, і хоча б раз увійдіть в покерний клієнт до старту турніру.
  2. Увійдіть на Chess.com, вступіть на сайті в клуб "PokerMatch" і зареєструйтеся в турнір.
  3. Реєстрація в шаховий турнір відкривається за годину до його початку.

Також потрібно заповнити анкету, в якій вкажіть:

  • ПІБ
  • Нік на PokerMatch
  • Нік на Chess.com
  • Актуальний e-mail

Анкету потрібно подати до 17:00 за МСК 24 грудня. Учасники, які коректно заповнили анкету, отримають лист з підтвердженням реєстрації на пошту.

Шаховий етап

Шаховий етап "Ігри Королів" стартує 25 грудня в 20:00. Турнір пройде на сайті Chess.com в бліц-форматі: 3 хвилини на партію і 2 секунди на кожен хід.

Гра буде проходити 11 турів за швейцарською системою. За перемогу нараховують 1 очко, за нічию 0,5 очок і за поразку 0 балів.

Увага! Всі учасники шахового турніру, незалежно від їх підсумкового результату, отримають право зіграти в покерному етапі.

Покерний етап

Покерний етап "Ігри Королів" пройде 27 грудня в 17:00. Івент буде проходити в хедз-ап форматі за олімпійською системою. Кожен учасник отримає стартовий стек 1 500 фішок, а рівні триватимуть 5 хвилин.

Увага! До участі в покерному етапі будуть допущені тільки ті гравці, які зіграли в шаховому турнірі. Кожен з них отримає квиток в турнір на свій рахунок в PokerMatch, і повинен буде зареєструватися в хедз-ап-турнір самостійно.

Підрахунок балів в "Грі королів"

Для визначення головного переможця, а також призерів, на ПокерМатч підготовлений спеціальний лідерборд. Гравці будуть заробляти очки в залежності від місця, яке вони займуть на кожному з етапів.

З таблицею розподілу очок ви можете ознайомитися на офіційному сайті ПокерМатч. 10 кращих гравців "Ігри королів" розділять між собою призовий фонд 250 000 гривен, а переможець забере 70 000 цієї суми.

Не пропустіть унікальний покерний-шаховий турнір від PokerMatch. Перевірте свої сили в шахах і покері одночасно, а також отримаєте відмінне грошову винагороду за свою гру!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.