Як зіграти в шахово-покерному турнірі "Гра королів" на PokerMatch

"Гра королів" на PokerMatch

ПокерМатч проведе перший в Україні покерно-шаховий турнір з назвою "Гра королів", призовий фонд якого становить 250 000 гривен. У ньому може взяти участь будь-який гравець, які вміє грати в покер і шахи.

Кожен з вас може зіграти в турнірі і поборотися за відмінні призові. Турнір буде проходити в два етапи на платформах chess.com і pokermatch.com.

Шаховий етап на Chess.comПокерний етап на PokerMatch
25 грудня в 20:0027 грудня, 17:00.
Формат: бліц, швейцарська системаФормат: хедз-ап, олімпійська система

Як зареєструватися в шахово-покерному турнірі

Для того щоб зареєструватися, дотримуйтеся покрокової інструкції:

  1. Увійдіть на PokerMatch, якщо у вас ще немає облікового запису, і хоча б раз увійдіть в покерний клієнт до старту турніру.
  2. Увійдіть на Chess.com, вступіть на сайті в клуб "PokerMatch" і зареєструйтеся в турнір.
  3. Реєстрація в шаховий турнір відкривається за годину до його початку.

Також потрібно заповнити анкету, в якій вкажіть:

  • ПІБ
  • Нік на PokerMatch
  • Нік на Chess.com
  • Актуальний e-mail

Анкету потрібно подати до 17:00 за МСК 24 грудня. Учасники, які коректно заповнили анкету, отримають лист з підтвердженням реєстрації на пошту.

Шаховий етап

Шаховий етап "Ігри Королів" стартує 25 грудня в 20:00. Турнір пройде на сайті Chess.com в бліц-форматі: 3 хвилини на партію і 2 секунди на кожен хід.

Гра буде проходити 11 турів за швейцарською системою. За перемогу нараховують 1 очко, за нічию 0,5 очок і за поразку 0 балів.

Увага! Всі учасники шахового турніру, незалежно від їх підсумкового результату, отримають право зіграти в покерному етапі.

Покерний етап

Покерний етап "Ігри Королів" пройде 27 грудня в 17:00. Івент буде проходити в хедз-ап форматі за олімпійською системою. Кожен учасник отримає стартовий стек 1 500 фішок, а рівні триватимуть 5 хвилин.

Увага! До участі в покерному етапі будуть допущені тільки ті гравці, які зіграли в шаховому турнірі. Кожен з них отримає квиток в турнір на свій рахунок в PokerMatch, і повинен буде зареєструватися в хедз-ап-турнір самостійно.

Підрахунок балів в "Грі королів"

Для визначення головного переможця, а також призерів, на ПокерМатч підготовлений спеціальний лідерборд. Гравці будуть заробляти очки в залежності від місця, яке вони займуть на кожному з етапів.

З таблицею розподілу очок ви можете ознайомитися на офіційному сайті ПокерМатч. 10 кращих гравців "Ігри королів" розділять між собою призовий фонд 250 000 гривен, а переможець забере 70 000 цієї суми.

Не пропустіть унікальний покерний-шаховий турнір від PokerMatch. Перевірте свої сили в шахах і покері одночасно, а також отримаєте відмінне грошову винагороду за свою гру!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.