Які покер-руми пішли з російського ринку

Після початку повномасштабного вторгнення Україну підтримує увесь світ. Багато великих іноземних компаній почали виводити свої активи і припиняти свою діяльність на території Росії. Покер-руми у цьому випадку не стали винятком.

Представники популярних покерних кімнат заявили, що припиняють свою роботу для громадян, що проживають в РФ. Із цими покер-румами ви можете ознайомитись в даному матеріалі.

Покер-руми, що пішли з російського ринку​

Для початку слід чітко відмежувати ті покерні кімнати, які вийшли з гемблінгового ринку РФ ще до вторгнення й ті, які припинили надавати свої послуги громадянам РФ згодом.

PartyPoker 

Великий європейський покер-рум ПатіПокер користується чималою популярністю. На PartyPoker доволі високий кеш-трафік і при цьому дуже вигідні умови рейкбеку. Проте представники покер-руму ще 1-го лютого заявили, що призупиняють свою роботу на території Росії та Молдови.

​Усіх російських та молдовських клієнтів PartyPoker було попереджено, що після 14-го лютого вони можуть лише користуватися касою для виведення грошей, проте будь-які види гемблінгових послуг їм уже недоступні. Також з 11-го березня послуги ПатіПокер призупинилися на території Білорусі.

888poker

На початку березня гравці британського покер-руму 888poker з Росії та Білорусі почали отримувати листи, в яких сказано, що покер-рум призупиняє для них свою діяльність.

При цьому спочатку були заблоковані білоруси (17-го березня), а вже на наступний день і росіяни. Цікаво те, що у гравців із цих країн немає можливості навіть вивести кошти з покер-руму. Їх акаунти вважаються замороженими. Представники "вісімок" завіряють, що гроші їх клієнтів у безпеці і що як тільки компанія ухвалить рішення, гравці зможуть вивести гроші з заморожених акаунтів. При цьому ті, хто встигли активувати послугу виведення коштів через MuchBetter до 17-го березня – зможуть без проблем здійснити кешаут.

KK Poker


Мобільний покерний додаток KK Poker став першим, що отримав гемблінгову ліцензію від острова Мен. Це показник якості покерної кімнати та надійність збереження коштів на ігровому акаунті.

​Після початку російського вторгнення представники руму дали час для гравців до 18-го березня, щоб вони вивели свої кошти з аккаунтів. Після аккаунти росіян на KK Poker будуть або заморожені, або заблоковані.

PokerStars

Найбільшим ударом для російських покеристів став вихід з російського ринку такого "мастодонта" онлайн-покеру як ПокерСтарс. Цей рум уже багато років приваблює гравців широкою наявністю різних видів ігор та високим трафіком.

​Починаючи з 9-го березня російські гравці були проінформовані Старзами у Твіттері про те, ПокерСтарс тимчасово закриває для них доступ до гри. При цьому в середині березня для росіян стали доступні декілька видів кешауту. Це був доволі серйозний і важкий крок для PokerStars, адже російські гравці забезпечували їм понад 10% із загального доходу.

Покер-руми мережі iPoker

В березні для росіян закрилось одразу три гемблінові платформи мережі Ipoker. Ними стали Guts Poker, William Hill, а також платформа для спортивних ставок NetBet.

Гравці з Росії не можуть зайти у свої акаунти, хоча певний час було доступне ​виведення коштів. Уже зараз для кешауту російським гравцям необхідно звертатися до служби підтримки.

Платіжні системи, які вийшли з російського ринку​

Разом із покер-румами з ринку РФ пішли декілька популярних платіжних систем:

  • Binance – заборонили будь-які транзакції через Visa та Mastercard, залишивши лише P2P-перекази;
  • Skrill та Neteller – російським покеристам відтепер заборонено здійснювати депозити чи кешаути в покер-руми через ці платіжки;
  • Paysera – у користувачів цієї платіжної системи з Росії та Білорусі було 2 місяці на виведення коштів;
  • PayPal – представники компанії дали можливість росіянам вивести гроші до 18-го березня, після чого призупинили для них свою діяльність.

Покер-руми з українською гемблінговою ліцензією​

Окрім тих покерних кімнат, що призупинили свої послуги для росіян, варто відмітити також ті покер-руми, що мають гемблінгову ліцензію в Україні, сплачують податки і цим самим підтримують українську економіку.

PokerMatch

Український покер-рум ПокерМатч ще від початку вторгнення припинив надавати свої послуги росіянам. Ще у 2021-му році покерна кімната стала першою, що отримала офіційну гемблінгову ліцензію в Україні.

З того часу PokerMatch встигли сплатити до державної казни величезну сумму податків. Також представники покер-руму проводять безліч благодійних заходів та турнірних cерій, під час яких збирають кошти на Збройні Сили України, а також на допомогу постраждалим від воєнних дій.

GGPoker UA​

Найбільша покерна мережа у світі GGPoker отримала українську гемблінгову ліцензію ще рік тому. Представники покер-руму GGPoker підтримують Україну не лише словами, а й величезною сумою податків.

​Вони вже встигли перерахувати 6 000 000₴ до державного бюджету за ліцензію в Україні. Після початку російського вторгнення у покер-румі регулярно проходять благодійні турніри, де збирають кошти на гуманітарну допомогу.

Окремо також GGPoker надіслали на спеціальний рахунок НБУ понад 2 500 000₴ у якості гуманітарної допомоги, яку вони зібрали спільно з гравцями покер-руму. Варто відмітити той факт, що завдяки їх ініціативі з'явилась загальна благодійна тенденція серед відомих покеристів та стрімерів, які почали піблікувати звіти про надану благодійну допомогу українцям.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі (1)
Україна dEMENT0R Експерт
Експерт

Було б круто, якщо б пішли всі))

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.