Єгор "BigGOGI" Зарев виграв 5 000$ за 4 стріми на GGпокерок

Єгор "BigGOGI" Зарев

Єгор "BigGOGI" Зарево - професійний покерист, чиї стріми на GGпокерок стрімко набирають популярність. Особливо в ті моменти, коли вони закінчуються успішно, що і сталося на днях.

Зараз стрімер підкорює ліміти Nl 1000 в покер-румі GGпокерок. Після того, як Єгор перемістився на ліміт вище, середній онлайн по глядачам виріс до 500 осіб. BigGOGI провів 4 тригодинних стріми на двох столах і сесії виявилися дуже успішними.

Єгор підвів підсумки стрімів в своєму особистому блозі. За словами покериста в першому стрімі він відчував себе трохи скутим в грі і досвідчений глядач повинен був це помітити. Як результат Зарев зіграв в мінус 1 132$.

Графік першого стріму

У другому стрімі українцю почала йти карта і він відчув себе впевненіше, що дозволило йому більше сконцентруватися на своїй грі. Підсумком другого стріму став позитивний результат: +2 059$.

Графік другого стріму

У третьому стрімі за словами Зарева йому почали здавати карти гірше нікуди. Через це доводилося приймати багато складних рішень. Результатом третього стріму став - 720$.

Графік третього стріму

Четвертий стрім виявився найвдалішим. BigGogi дуже щастило, та й карти роздавали просто відмінні. Як результат: +4 964$ і таким чином за 4 сесії Єгор заробив 5 000$.

Графік четвертого стріму

Запис четвертого стріму


Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.