Єрмольчева і Дурнєв проведуть стріми на PokerMatch

Єрмольчева на PokerMatch

Цього тижня на глядачів каналу PokerMatch у Twitch чекають стріми амбасадорів покер-руму Ольги Єрмольчивої та Олексія Дурнєва. Відомі покеристи будуть ділитися досвідом з глядачами та відповідати на їх запитання.

Сьогодні стрім проведе Єрмольчева. Усі бажаючі зможуть зіграти з Ольгою у безкоштовному турнірі з Китайського покеру з призовим фондом 3 000 турнірних гривень.

За вибивання Єрмольчевої гравець отримає додатковий приз. Турнірні гривні можна використати для оплати бай-інів у івенти на PokerMatch.

Читати також: На PokerMatch з'явилися нові турніри з гарантіями до 1 000 000 гривень

У середу, 29 січня, пройде стрім Дурнєва. В його рамках відбудеться турнір Durnev Fight Club з бай-іном 100 гривень та фрірол Durnev Freeroll з призовим фондом 5 000 гривень. Гравець, який виб’є Дурнєва з гри, отримає спеціальний приз.

Стріми стартують о 20:00. Турніри з амбасадорами PokerMatch можна знайти у лобі покер-руму.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.