Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Євген Качалов зайняв дев'яте місце в Кубку UA Millions

Євген Качалов 2020

Завершилася серія UA Millions на ПокерМатчі, а разом з нею і її головний турнір: Кубок UA Millions. У кожного учасника Кубка UA Millions було 8 можливостей увійти в турнір. Євген Качалов, який теж брав участь в турнірі, використав 5 таких можливостей і дійшов до фінального столу.

Євген став свого роду мішенню для суперників в цьому турнірі, так як за нього давали баунті 3 300 турнірних гривень. Таким чином, той хто вибивав з гри Качалова, перетворював свою участь в турнірі у фрірол.

У Мейн Івенті була заявлена ​​значна гарантія: 3 000 000₴ при бай-іні 3 300₴. Оверлею уникнути не вдалося, адже 746 входів було недостатньо для покриття гарантії. Після закінчення періоду пізньої реєстрації був зафіксований оверлей 400 000₴.

Читати також: PokerMatch проведуть святковий турнір з рекордною гарантією

Незважаючи на те, що за Качаловим велося полювання протягом всього турніру, він все одно зумів дійти до фінального столу. Правда покинув його першим і завершив свій виступ в івенті на дев'ятому місці, яке принесло йому 45 000₴ призових. Всього в турнір Євген зробив 5 входів, тобто 5 гравців заробили по 3 300₴ баунті за його вибивання.

Відзначимо також результат регуляра українського покер-руму Миколи "Kostenberg" Костирко. Микола замкнув п'ятірку фіналістів та отримав 150 000₴ за п'яте місце.

Переможцем Кубка UA Millions став гравець з ніком "justlex". Всього два входи виявилося для нього достатнім для того, щоб виграти турнір. За перше місце justlex отримав 705 000₴ призових.

Результати Кубка UA Millions​

Кубок UA Millions​

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.