Євген Качалов зайняв дев'яте місце в Кубку UA Millions

Євген Качалов 2020

Завершилася серія UA Millions на ПокерМатчі, а разом з нею і її головний турнір: Кубок UA Millions. У кожного учасника Кубка UA Millions було 8 можливостей увійти в турнір. Євген Качалов, який теж брав участь в турнірі, використав 5 таких можливостей і дійшов до фінального столу.

Євген став свого роду мішенню для суперників в цьому турнірі, так як за нього давали баунті 3 300 турнірних гривень. Таким чином, той хто вибивав з гри Качалова, перетворював свою участь в турнірі у фрірол.

У Мейн Івенті була заявлена ​​значна гарантія: 3 000 000₴ при бай-іні 3 300₴. Оверлею уникнути не вдалося, адже 746 входів було недостатньо для покриття гарантії. Після закінчення періоду пізньої реєстрації був зафіксований оверлей 400 000₴.

Читати також: PokerMatch проведуть святковий турнір з рекордною гарантією

Незважаючи на те, що за Качаловим велося полювання протягом всього турніру, він все одно зумів дійти до фінального столу. Правда покинув його першим і завершив свій виступ в івенті на дев'ятому місці, яке принесло йому 45 000₴ призових. Всього в турнір Євген зробив 5 входів, тобто 5 гравців заробили по 3 300₴ баунті за його вибивання.

Відзначимо також результат регуляра українського покер-руму Миколи "Kostenberg" Костирко. Микола замкнув п'ятірку фіналістів та отримав 150 000₴ за п'яте місце.

Переможцем Кубка UA Millions став гравець з ніком "justlex". Всього два входи виявилося для нього достатнім для того, щоб виграти турнір. За перше місце justlex отримав 705 000₴ призових.

Результати Кубка UA Millions​

Кубок UA Millions​

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.