Юрі Дзівілевскі став амбасадором PartyPoker

Юрі Дзівілевскі 2021

Юрі Дзівілевскі не потребує особливого представлення для тих, хто захоплюється покером. Бразилець, який грає з ніком "TheNerdGuy", тепер приєднується до Жоао Сімао і Дей Котовьезі. І робить він це в той момент, коли знаходиться у відмінній формі.

«Моя мрія здійснилась. Приєднатися до команди PartyPoker - одне з найважливіших досягнень в моїй кар'єрі і я дуже радий працювати з ними», - сказав Юрі Дзівілевскі.

Юрі прекрасно знає, що таке накопичувати перемоги. Покерист піднявся на перше місце в рейтингу PocketFives в березні і вже 23 тижні його не можуть обійти. В останньому оновленні виграші Юрі складають 14 063 116$, що робить його 16-м кращим в історії серед гравців по всьому світу.

Вітальний фрірол

Дзівілевскі буде грати на ПатіПокер з ніком "Yuri theNERDguy". Ви зможете зустрітися з ним за покерним столом на серії WPT Online Championships.

Щоб відзначити появу нового професіонала в команді, PartyPoker влаштовує "вечірку" на Twitch в наступну п'ятницю. Юрі проведе вітальний фрірол з прямою трансляцією і правом на отримання безлічі призів. Не пропустіть!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.