Юрі Дзівілевскі зустрівся з аматоркою в хедз-апі WPT500

Аматорка в хедз-апі

Мері Падморефф - психолог, яка у вільний від основної роботи час грає в покер. Виходить у неї це досить непогано: в грудні Мері виграла турнір з бай-іном 530€, за що отримала 53 000 євро.

Покером Мері займається на аматорському рівні, проте в її активі вже є більше 15-ти ITM в живих турнірах, а за весь час в офлайні Падморефф виграла 28 800$.

Цікавим є той факт, що Мері з кожного виграшу, віддає чоловікові сто доларів на гру World of Tanks:

«Незалежно від суми мого виграшу, чоловік отримує завжди одну і ту ж суму: 100$. В іншому випадку, у нього буде дуже багато танків»

Черговий успіх Мері

У середу Мері поклала до скарбнички своїх призових непогану суму грошей, а чоловік, очевидно, отримає свої чергові сто доларів. Їй вдалося дійти до хедз-апу в турнірі WPT # 15 Mix-Max Turbo Knockout з бай-іному 265$. Івент проходив в рамках серії WPT 500 на ПатіПокер.

Там її чекав досвідчений бразилець Юрі Дзівілевскі. Мері не змогла обіграти Дзівілевского, але отримала відмінний приз за друге місце 4 200$. Переможець забрав виграш побільше: 7 800$.

Мері рідко реєструється в турнірах такого роду за допомогою прямого бай-іну. В основному психолог проходить відбір через недорогі сателіти або виграє квитки в конкурсах. Тепер її банкрол поповниться на кілька тисяч доларів.

Результати WPT #15 Mix-Max Turbo Knockout

WPT #15 Mix-Max Turbo Knockout


Нагадуємо, що WPT500 на ПатіПокер триває і ви можете брати участь в турнірах цієї серії до 23 березня. На цьому тижні проходять вхідні флайти в турнір Super50 Knockout з гарантією 400 000$. Бай-ін у флайті 55 доларів, але ви можете спробувати пройти відбір за допомогою сателітів від 11 доларів.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.