З початку року перестала діяти підтримка Holdem Manager 2

Holdem Manager 2

У січні 2021 припиняється підтримка Holdem Manager 2. Припинення підтримки означає те, що користувачі цієї версії HM більше не зможуть отримувати оновлення та технічну підтримку.

Ви як і раніше зможете входити в систему і користуватися програмним забезпеченням, але HUD і імпорт рук незабаром стануть недоступними.

Чому варто встановити Holdem Manager 3

Покеристи активно користувалися HM2 близько дев'яти років, але прийшов час змін і з'явився Holdem Manager 3. Основний масив своїх сил розробники Holdem Manager направили на третю версію програми і немає сенсу займатися HM2.

Якщо гравець переходить з другої версії на третю, то йому все одно буде доступна історія рук з HM2. У Holdem Manager 3 є інструмент для перенесення історії рук, заміток, рейтингів покеристів і багато іншого. Кеш і турнірні гравці користуються цією опцією замість завантаження історії рук вручну.

Читати також: Встановлення і налаштування Holdem Manager 3

Ключовою функцією HM3 є ведення статистики на супротивників за столом. Також в програму вбудовані інструменти, які дозволяють здійснювати звіти, аналізи гри після сесій і результати вашої гри.

Софт HM3 підтримують практично всі популярні покер-руми, так що не відкладайте справи в довгий ящик і переходите на версію HM3, тим більше, що це можна зробити безкоштовно.

Як отримати Holdem Manager 3 безкоштовно

У читачів Cardmates є можливість отримати Holdem Manager 3 безкоштовно. Для цього потрібно виконати три простих кроки

  1. Створити заявку на отримання HM3.
  2. Зробити депозит.
  3. Виконати умови.

Після цього ви отримаєте від нас ліцензійний ключ і зможете почати роботу над своєю грою в найактуальнішою версії популярного покерного трекеру HM.

Holdem Manager 3 бесплатно

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.