За фінальним столом гранд-фіналу Stadium Series зіграють п'ятеро росіян

Stadium Series на Покерстарс

Масштабна Stadium Series на PokerStars підійшла до свого завершення і залишилося лише провести три фінальних столи гранд-фіналів. Гранд-фінали розділили на три різних рівні бай-інів, а ми поговоримо про найцікавіший з них: за 5 200$.

У гранд-фіналі за 5 200$ взяло участь 971 гравців. 119 людей потрапили в зону ITM і мінімальні призові склали 11 778$. На даний момент в турнірі оголошена перерва, адже в обоймі залишилося лише дев'ять фіналістів, які повернуться сьогодні ввечері для того, щоб визначити переможця.

Так склалося, що серед дев'яти фіналістів виявилося відразу п'ятеро росіян і один білорус. З високою часткою ймовірності переможцем може стати росіянин, хоча у британця з ніком "Daghemuneguu" інші плани на цей рахунок.

Читати також: Сателітчик перетворив 11$ в 61 700$ у турнірі Stadium Series

Британець йде чіплідером зі стеком 84 304 234 фішок. Він спробує зупинити російський "десант" з гравців, адже за перше місце обіцяють величезні призові: 822 000$.

Коротуном поки що можна назвати білоруса з ніком "isscreamo". На даний момент у нього найменший стек з усіх фіналістів, але він спробує знайти свою гру і піднятися вище в чіпкаунті.

Фокус на гравця "Goallinfishara"

Чим привернув нашу увагу російський гравець з ніком "Goallinfishara"? По-перше тим, що він вже вигравав великі призові в тижневому фіналі Stadium Series. Після участі в турнірі за 100$ на його рахунок було перераховано призові 99 000$ за третє місце.

По друге "Goallinfishara" не можна назвати регуляром, так як він грає недорогі турніри та фріроли. І найголовніше: квиток в Гранд-фінал Stadium Series за 5 200$ дістався йому безкоштовно.

Goallinfishara пройшов всю сітку сателітів в гранд-фінал, починаючи з фріролу. Таким чином, росіянин вже забезпечив собі мінімальні призові 67 000$, але у нього є всі шанси замахнутися і на більше. Нагадаємо, що гравці, які потраплять в топ-7, отримають шестизначні призові.

Чіпкаунт фінального столу гранд-фіналу Stadium Series за 5 200$

ГРанд-фінал Stadium Series за 5 200$

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.