Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

За фінальним столом WPT Venetian зіграли три дівчини

WPT Venetian

За фінальним столом WPT Venetian зіграли три представниці жіночої статі: Кітті Куо, Кіна Інгленд і Даніела Родрігес. Крім них за кубок Секстона боролися ще три фіналісти чоловічої статі: Івследж, Лян і Макдермот.

В історії WPT жінки лише двічі ставали переможницями. Ван Нгуєн в 2008 році і Ема Займовіч в 2017 році. У 2021 WPT Venetian у кожної з трьох дівчат був шанс вписати своє ім'я в історію, але їм це зробити не вдалося.

Вдалося це зробити Чаду Івследжу, який був одним з чіплідерів на початок фінального столу і продовжував їм бути до самого кінця. В хедз-апі йому протистояв Майк Лян і у фіналістів було в стеці по 115 ВБ. Боротьба тривала близько 50-ти хвилин, після чого трапилася ключова роздача.

Читати також: Браян Альтман виграє свій третій титул WPT і 613 200$ призових

Лян пішов в олл-ін з тріпсом десяток, а у Івследжа виявився стріт. Після цього фішок в стеці Майка залишилося зовсім мало і Чад довів справу до логічного завершення. За перше місце Івследж отримав 910 000$ призових.

А як зіграли три покеристки? Кращого результату серед дівчат домоглася Кіна Інгледн: 3-е місце і 448 000$. Призові найбільші в її кар'єрі, але мрію перемогти відклала на потім.

Результати фінального столу WPT Venetian

  1. Чад Івследж – 910 00$
  2. Майк Лян – 606 000$
  3. Кіна Ігленд –  448 000$
  4. Тім Макдермот – 335 000$
  5. Даніела Родрігес – 253 000$
  6. Кітті Куо – 193 000$
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.