Заключний офлайн-етап серії TPP 2023: змагання у Дніпрі та онлайн-сателіти на Pokerbet

Заключний офлайн-етап Відкритого Кубка України Top Poker Players 2023 у Дніпрі

Наприкінці жовтня місто Дніпро зустрічатиме сьомий етап Відкритого Кубка України Top Poker Players. Змагання стануть останньою офлайн-сторінкою серії у 2023-му році.

Загальний призовий фонд сьомого етапу складатиме понад 600 000₴. Цікаво, що під час минулої зустрічі учасників серії в Івано-Франківську було встановлено новий рекорд за кількістю входів. Чи вдасться його перебити цього разу – скоро побачимо.​

Відібратися до змагань у Дніпрі можна в онлайн-форматі на Pokerbet – детальніше про все розповідаємо нижче.

Подробиці сьомого етапу TPP

Спортсменів з усієї України зустрічатиме клуб спортивного покеру «SPARTA» (місто Дніпро, вул. Павла Нірінберга, 10А). Як вже згадувалося вище, у ключових турнірах офлайн-етапу буде розіграно понад 600 000₴:

  • TPP Warm Up – гарантія 150 000₴;
  • TPP Main Event Mystery Bounty – призовий фонд 200 000₴;
  • TPP PKO PRO – гарантія 250 000₴.​

Важливий момент
Важливий момент

Гравці, які до 20-го жовтня пройдуть акредитацію, отримають подарунки від організаторів та партерів серії, а також пріоритет під час реєстрації до турнірів. Щоб пройти акредитацію, достатньо просто заповнити форму за цим посиланням.

На учасників сьомого етапу очікують TV-трансляції фінальних столів, розіграші призів та приємні подарунки. Варто зазначити, що гравці, які потраплять до призової зони турнірів у Дніпрі, зароблять очки до загального рейтингу серії із підвищеним коефіцієнтом (х1,50).

Нагадуємо, що найкращі гравці серії мають шанс потрапити до збірної України зі спортивного покеру та виступати за нашу країну у 2024-му році.

Розклад подій сьомого етапу серії Top Poker Players

Розклад подій сьомого етапу серії Top Poker Players у Дніпрі

Онлайн-сателіти на Pokerbet

Відібратися до ключових подій етапу у Дніпрі можна не виходячи з дому – генеральний спонсор серії TPP Pokerbet проводить відбіркові турніри у покер-румі. Онлайн-сателіти вже стартували, але попереду гравці матимуть ще багато можливостей завоювати квитки до сьомого етапу серії.​

Якщо ви досі не маєте акаунта на Pokerbet – зареєструватися у популярному українському покер-румі можна за цим посиланням.

Щочетверга для гравців Cardmates на Pokerbet проводяться приватні турніри із призовим фондом 50$. Подробніше про наші хомки розповіли тут.

Розклад онлайн-сателітів на Pokerbet

Розклад онлайн-сателітів до сьомого етапу Top Poker Players на Pokerbet

Серію Top Poker Players організовано Всеукраїнською федерацією спортивного покеру за підтримки Міністерства молоді та спорту України в партнерстві з Федерацією професійного спортивного покеру України.

Pokerbet
США Доступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
7 видів бонусів на перший депозит
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.