Завершення трьох акцій PokerMatch і нові правила гри за кеш-столами

Зміни на ПокерМатч

ПокерМатч внесли зміни в правила гри за кеш-столами БЛ Холдема, Омахи і Китайського покеру. 21 вересня в понеділок ці зміни вступлять в силу, так що рекомендуємо вам ознайомитися з ними в цій статті. Що зміниться?

Діапазон бай-інів

  • За кеш-столами БЛ Холдема від 20 до 100 ББ.
  • За кеш-столами Омахи від 10 до 100 ББ.

Видалення буст-столів певного ліміту

З 21 вересня на ПокерМатч будуть видалені буст-столи Холдема і Омахи з лімітами від 50/100 гривень і вище. Їм на заміну прийдуть звичайні кеш-столи з лімітами 50/100 і вище.

Зміна розміру мінімального куша

Мінімальний куш ха кеш-столами в Китайському покері (ананасі) тепер буде становити 25 копійок.

Завершення трьох акцій

20 вересня стане останнім днем ​​проведення трьох акцій, які прийшли до душі багатьом гравцям на ПокерМатчі. У список завершених акцій увійдуть: «Щоденник регуляра», «Щоденник мікрорегуляра» і «Осінній спринт».

У вас залишилося два дні щоб спробувати заробити призові в цих промо. Лідерборд акції «Щоденник регуляра» підійде до фінальної межі в 17:59 20 вересня, а Щоденник мікрорегуляра закриється о 21:00. В цей же день, але вже о 23:59, завершиться лідерборд акції «Осінній спринт».

Не варто засмучуватися, адже попереду ще багато акцій від PokerMatch. Прямо зараз в покер-румі проходить близько десяти різних промо. З повним списком акцій ПокерМатч можна ознайомитися в огляді від Cardmates. Також не забувайте, що ви завжди можете знайти всі актуальні паролі на фріроли ПокерМатч у нас на сайті. Всім вдалої гри і великих призових!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.