Збірну України з матч-покеру нагородили золотими медалями

Збірна України з матч-покеру

Цього року українці захистили свій титул чемпіонів Світу з матч-покеру. Днями пройшло нагородження від PokerMatch в урочистій обстановці на головній арені країни: Олімпійському. Через епідемію коронавірусу захист титулу відбувався за екранами монітора, а не наживо.

Збірна України опинилася знову сильніше, ніж 11 інших збірних учасниць цього змагання. Президент Всеукраїнської федерації спортивного покеру Сергій Єфименко відзначив успіх збірної такими словами:

«Ми підтвердили звання чемпіонів і цей тріумф для нас дуже важливий. Рік тому ми приїхали в Дублін в якості дебютантів, а в цьому році вже приїхали в якості діючих чемпіонів. Набагато складніше підтвердити своє чемпіонство, ніж виграти його вперше»

Всіх учасників команди нагородили золотими медалями, а це Анна Мазне, Артем Кобилинський, Андрій Любовецький, Михайло Гутий, Ренат Богданов, Михайло Кобилинський, Андрій Момот, Володимир Дрокин і Михайло Кедровський. Кращим гравцем став Михайло Гутий:

«Покерний турнір може тривати більше 12-ти годин, тому дуже важливо бути не тільки в гарній психологічній формі, а й фізичної. Потрібно аналізувати суперників за своїм столом і добре розуміти їх. В онлайн-форматі це робити важче, адже в живій грі можна знаходити слабкості своїх суперників з точки зору психології»

Михаил Гутый 2020

Учасники збірної України по матч-покеру отримали приємні бонуси від ПокерМатч: кожен з гравців отримав по 25 000 гривень. Представники покер-руму відзначили, що їх компанія підтримує збірну України з самого початку і до переможного кінця. Всеукраїнська федерація матч-покеру і ПокерМатч вже кілька років працюють над популяризацією спортивного покеру в Україні, при чому працюють досить успішно.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.