Мешканець Лос-Анджелесу зливав державну соц.допомогу в казино


Нещодавно в покерному ком'юніті активно обговорювалася історія з Деном Кейтсом, який опинився в епіцентрі скандалу з гостингом. Незабаром сам Кейтс зізнався в своєму шахрайстві.

Проте, цей випадок здається дрібницею на тлі недавньої ситуації, яка сталася з 40-річним жителем Лос-Анджелеса, якого звинувачують у великому фінансовому шахрайстві.

Згідно з розслідуванням американської телерадіокомпанії CBS Ендрю Марнелл узятий під варту за звинуваченням в розкраданні коштів на загальну суму в 9 000 000$.

Ендрю отримав ці гроші завдяки державній програмі Paycheck Protection Program, яка була призначена для виплат грошових компенсацій для малого і середнього бізнесу, який постраждав від наслідків пандемії COVID-19.

Читати також: Хайстейкс гравці вимагають 5 900 000$ за шахрайство від сайту Skillz

Ця програма була заснована федеральним урядом для надання кредитів малому бізнесу, щоб той міг виплачувати зарплати своїм співробітникам.

Позики пробачаються держ.органами, якщо були дотримані всі правила утримання співробітників і кошти були використані для прийнятних витрат.

Проте, 40-річний Ендрю Марнелл вирішив витратити ці кошти на свій розсуд. За попередніми даними він вже встиг "спустити" на фондовій біржі і в гральних закладах Лас-Вегас Стріп кілька сотень тисяч доларів, які були взяті з кишені американських платників податків.

Ендрю Марнелла чекає суд наступного вівторка. Якщо звинувачення підтвердяться, то йому може загрожувати до 30 років в'язниці.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.