Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Журналіст здобув перемогу в покерному турнірі за допомогою бота

Покерний бот 2020

Якщо ще років 10 назад ботами в покері можна було здивувати гравців, то зараз вже ні для кого не секрет, що з розвитком технологій з'явилися нечесні програми. Покер-руми активно ведуть боротьбу проти нечесних гравців, які використовують ботів.

Репортер Хейден Вернон вирішив познайомитися з покерними ботами ближче і провів експеримент. Хейден запланував провести перевірку роботи покерного бота і ще раз нагадати покерній громадськості про проблему, яка нікуди не поділася.

Хейден відразу попередив своїх підписників, що заробити гроші за допомогою бота не було його метою. Сума, яку він виграв є мізерно мала в порівнянні з фінансовими втратами, які приносять професійні шахраї.

Читати також: В IOS клієнта PokerStars зробили доступним вхід через Face ID

Перед появою бота в життя Вернона, журналіст вивчав покерну літературу Марії Коннікової. Вернон розповів, що слідуючи її порадам грав на 888покер, але суми, які він вигравав, не варті витраченого часу.

Після цього Вернон придбав собі покерного бота, який повинен був допомогти йому перемагати в турнірах. І бот виконав своє завдання.

Перемога в турнірі за 1£

Хейден зробив депозит 10 фунтів в покер-рум bet365, після чого зареєструвався в турнірі з бай-іном 1 фунт. За підсумками турніру бот привів журналіста до перемоги і Хейден виграв 220£. Відзначимо, що в турнірі брали участь більше сотні покеристів.

На наступний день журналіст випробував бота в ПППокер, але бот почав програвати. Закінчився експеримент після того, як баланс на рахунку Хейдена став нульовим.

Після всієї цієї історії на журналіста обрушилася критика з боку покеристів. Переможець МЕ WSOP-C Джейон Уілер дуже розчарований тим, що такий матеріал опублікований.

Його підтримав чемпіон PartyPoker Live Millions UK Брендон Шейлз, який назвав журналіста справжнім покидьком і сказав, що не треба було робити такий експеримент. А як ви ставитеся до таких експериментів?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.