Зіграйте в кеш з Євгеном Качаловим 1 серпня на PokerMatch

Євген Качалов

На PokerMatch час від часу проходять заходи в яких бере участь амбасадор покер-руму і найуспішніший покерист України Євген Качалов.

Український покерист знову зіграє на ПокерМатч за кеш-столів Холдему і Омахи і позмагатися з ним знову зможуть всі бажаючі.

1 серпня з 19:00 по 22:00 за київським часом Євген Качалов гратиме за буст-столами Холдему і Омахи під назвою Challenge with Katchalov (Deep Stack).

Столи будуть з блайндами 25₴/50₴ при анте в 10₴, доступні вони будуть вже опівночі 1 серпня.

Читати також: На PokerMatch розіграний рекордний бед-біт джекпот 1 000 000₴

Крім цього, в рамках даного заходу також буде відкрито спеціальний лідерборд з призовим фондом 50 000₴ і стартує він також 1 серпня в 00:00 і закриється о 23:59.

Щоб отримати бали в лідерборд, потрібно буде накопичувати рейкові роздачі за столами Challenge with Katchalov (Deep Stack).

За кожну рейкову роздачу ви будете отримувати по 1 балу. Ті гравці, які наберуть понад 100 балів можуть розраховувати на гарантовані призові лідерборду, які будуть пропорційні кількості балів.

Зіграйте з Евгеніеніем Качаловим за буст-столами Challenge with Katchalov, накопичуйте бали в лідерборде і отримаєте можливість заробити надбавку до вашого банкролу.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.