Зірка фільму "Чорна Вдова" розповів про свої покерні пригоди

Ні для кого не секрет, що значна частина голлівудських акторів нерідко люблять зіграти у покер.

Серед таких акторів виявився американець Девід Харбор, якого глядачі можуть знати за роллю "Червоного Стража" в новому фільмі кіновсесвіту Marvel – "Чорна Вдова", а також за роллю шерифа Джима Хоппера в серіалі від Netflix – "Дивні дива".

В одному зі своїх останніх інтерв'ю популярному американському онлайн-журналу він розповів про те, як був гравцем одного з підпільних покерних клубів Нью-Йорка, а також висловив свою думку про фільм "Шулери".

Читати також: Зірка інтернет-мемів зіграв на EPT

В інтерв'ю ведучий запитав про його досвід гри в підпільних покерних клубах Нью-Йорку, на що Девід засміявся, і запитав: "Ми грали за одним столом?". Ведучий сказав ні, проте потім запитав чи були спроби збройного пограбування в підпільному клубі, а також чи грав він за хайстейкс-столами у цих клубах.

«Так, я раніше грав у деяких хайстейкс-іграх. Особисто я жодного разу не був свідком, щоб щось йшло не так. Протягом тривалого часу ці заклади працювали завдяки тому, що домовлялися потайки з копами. А потім дещо сталося, пара хлопців увірвалася з дробовиками, і випадково один з них вистрілив і застрелив старого. Все це було не так романтично, як ви гадаєте» – відповів Харбор.

Потім Девід згадав культовий для покеристів фільм "Шулера" і розповів про те, як грав за одним столом зі сценаристами даного шедевру:

«Цей фільм "Шулери", там все показано так, як я і сам все бачив. Ті хлопці, які написали цей фільм, я з ними раніше грав. І я знаю хлопця, який є прототипом Тедді КДБ, і зовні зовсім не схожий на Джона Малковича, він схожий на якогось тупого маленького чувака. Але так, це був по-справжньому прекрасний момент в андерграундному житті Нью-Йорку, і мені хотілося б, щоб він тривав вічно» – заявив він.

Саме інтерв'ю проходило в цікавому форматі: ведучий і гість повинні під час інтерв'ю поїдати гострі курячі крильця і ​​чим довше триває саме інтерв'ю – тим більше гострий соус вони повинні використовувати.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.