Злиття PokerMatch з iPoker: все, що потрібно знати покеристам

​Ось ось має відбутися остаточне злиття українського покер-руму PokerMatch з дуже великою мережею покеру iPoker. У рамках такої грандіозної події вже було розіграно безліч джекпотів, а тим, хто перейде в новий покерний клієнт – нагороджені додаткові призи.

Змінам зазнають практично всі аспекти покер-руму. Днями покерна кімната навіть представила оновлену програму лояльності, яка інтегрована в мережу iPoker.

В одному з останніх матеріалів ми вже розповідали, як саме працюватиме нова система рейкбеку на ПокерМатч (у т.ч. як будуть сконвертовані рівні гравців). Тим не менш, вже зараз покер-рум представив нові деталі злиття, які корисно знати всім гравцям.

Читати також: Акція "Welcome Missions" на PokerMatch

Отже, вже завтра (15-го листопада) о 8:00 за київським часом покерна кімната остаточно перейде до мережі iPoker. Що насамперед нудно зробити покеристу? Для початку потрібно завантажити новий клієнт покеру на офіційному сайті і встановити його. Далі потрібно увійти в обліковий запис за допомогою логіну та пароля. Зверніть увагу: потрібно використовувати свій колишній логін та пароль. Немає потреби реєструвати новий обліковий запис.

При першому вході в обліковий запис покерист повинен ввести свій новий нікнейм (або використовувати старий нік за умови, що він вільний). Важливо: якщо гравець поміняв нікнейм, то при вході на офіційний сайт може відображатись його старий нік. Використовувати для входу в обліковий запис можна тільки той нікнейм, який відображається на сайті.

Робота покерного клієнта

Усі кошти, які були на рахунку гравця у старому клієнті, автоматично зарахуються на новий обліковий запис. Єдина відмінність – валюта. Тепер гра проходь у євро, а значить гроші гравця будуть конвертовані за курсом, що відображається у клієнті покер-руму.

Щодо працездатності клієнта, то всі функції будуть збережені, як і налаштування гравця. Міняти ігровий нікнейм тепер можна кожні півроку. Ви можете видалити стару покерну програму, оскільки вона все одно буде недоступною для гри.

Бонуси та джекпоти

У момент остаточного переходу до iPoker (15-го листопада о 8:00 за Києвом) усі джекпоти, які ще не були розіграні – будуть повністю деактивовані. Ті кошти, що залишилися у призових фондах джекпотів, розіграють у спеціальних фріролах вже в новому покерному клієнті.

Усі очки гравця (VIP-бали) також будуть конвертовані у реальні гроші, які гравець зможе без проблем вивести (за умови верифікації). Мінімальний обмін починається зі 100 балів.

Невикористані квитки в івенти переведуть у турнірні гроші, а ось самі турнірні гроші на рахунку гравця вже будуть переведені на реальні (без умов відіграшу). Мінімальне переведення турнірних грошей у реальні кошти становить 10ТМ.

Усі невідіграні бонуси вже не будуть доступними для відіграшу. Якщо покерист вже встиг відіграти якусь кількість бонусів – їх компенсують як бонус на ігровий рахунок.

Найбільший покер-рум Східної Європи
Pokerbet
США Доступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
7 видів бонусів на перший депозит
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі (1)
HappyKid
Без статусу

Тобто, такім чином, iPoker офіційно повертається в Україну? 

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.