Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Змінилася структура PartyPoker Million

PartyPoker 2020

Флагманський турнір на PartyPoker з гарантією 1 000 000$ змінив свою структуру. ПатіПокер поліпшили її і тепер гравцям стане простіше в ньому брати участь.

Раніше учасники турніру могли вибирати в якому з кількох десятків Day 1 їм зіграти. Флайтові дні проходили кілька разів на день протягом усього тижня, а також можна було відібратися через сателіт за 2.2$. Система відбору була занадто складна для звичайних користувачів.

Тепер ПатіПокер перетворили структуру турніру PartyPoker Million і практично повернулися до своїх основ. Даний турнір залишається багатоденним, але тепер в ньому буде лише сім Day1, бай-ін в кожен з яких 215$.

Читати також: На PartyPoker стартувала серія High Roller Club

Фінальний день тепер пройде в понеділок. У ньому зустрінуться всі гравці, які вижили у флайтових Day1. Кожному гравцеві в Day1 дається стек 1 000 000 фішок і йому належить зіграти 20-хвилинні рівні починаючи з блайндів 5 000/10 000. Тривалість рівнів збільшена в два рази.

Можна зіграти відразу кілька перших днів, але у фінальний день перенесеться тільки один ваш найвищий стек. Сателіти на PartyPoker Million залишаються в силі: у відбірковому турнірі за 22$ можна виграти місця в Day1 за 215$.

У досвідченого професіонала Павла "MountainRose" Векслера є своя думка на цей рахунок. У своєму блозі покерист поділився зі своїми підписниками тим, що структура недопрацьована:

«Нова структура турніру недопрацьована. У Day1 потрібно грати близько семи годин і з 220-ти гравців в другий день пройдуть лише 15 гравців (7%). Стартовий стек буде дорівнювати 3.3 блайнди (зазвичай це 5-8 + блайндов якщо структура ок) і це ще не ITM»

Також цікавим питанням залишається питання, чи вдасться турніру уникнути накладення. Для покриття гарантії 1 000 000 доларів, потрібно зібрати як мінімум 5 000 учасників, а це в середньому по 715 осіб в Day 1a.

8 червня перший флайтовий день зібрав лише 220 гравців, з яких 15 перейшли у фінальний день. Серед 15-ти фіналістів є троє росіян, а Олександр Мержвинський зібрав найбільший стек 39 471 000.

PartyPoker Million

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.